Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da Sabriye’nin korku dolu anları! Acun Ilıcalı devreye girdi…
Survivor'da son bölümüne Sabriye damgasını vurdu. Dokunulmazlık oyununda Dalaka ile karşılaşan Sabriye yine atlayamadı. Dalaka, takım arkadaşları ve Acun Ilıcalı Sabriye'yi ikna etmek için uzun süre çaba sarf etti. İşte o anlar...
Magazin 14 Nisan 2019 - 00:44

Survivor’da yarışlar tüm hızıyla devam ederken yüksekten atlama korkusu olan Sabriye’nin başı yine parkurla sorun yaşadı. Dalaka’nın da destek olduğu Sabriye uzun süre atlayamadı ve gözyaşlarına engel olamadı. Havuza atlama korkusu nedeniyle bir hayli zorlanan Sabriye sonunda korkusunu yendi ve oyun sonunda göz yaşlarına engel olamadı.

SABRİYE AYNI KORKUYU DAHA ÖNCE DE YAŞADI

Sabriye’nin durumunu yadırgamayan Acun Ilıcalı Sabriye’ye moral vermeye çalışırken akıllara daha önce de yaşadığı benzer sorunlar geldi. Geçtiğimiz sefer de de uzun ikna sürecinin ardından atlamayı kabul eden Sabriye parkurda müthiş bir mücadele sergileyerek ve puanı Türk takımına kazandırmayı başarmıştı.