Survivor’da sembol oyununu kimler kazandı? Birleşme partisine kimler gitti?

Survivor 46. bölümü dün akşam yayınlandı. Survivor son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler sembol oyunu için karşı karşıya geldiler. Sembolü kazanan bir kadın bir erkek birleşme partisine doğrudan gitmeye hak kazandı. Peki, birleşme partisine kimler gitti?


Sabriye'nin açlıkla mücadelesi paylaşan: Sozcu

Her bölümü heyecan fırtınası estiren Survivor’ın 46. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Survivor son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler sembol oyunu için mücadele verdi. Sembolü kazanan bir kadın ve bir erkek iki hafta boyunca dokunulmazlık kazandı ve birleşme partisine gitmeye hak kazandı.

SEMBOL OYUNUNU KİMLER KAZANDI?

Büyük bir efor sarf edilen sembol oyununu erkeklerde Ünlüler takımından Furkan kazanırken kadınlarda ise Gönüllüler takımından Tuğçe kazandı. Böylelikle bu iki isim birleşme partisine doğrudan katılacak.

SABRİYE’DEN BOMBA İTİRAF

Survivor’ın ünlüler takımında mücadele eden Sabriye, aç kaldığı zaman aklına garip şeyler geldiğini böcek ve kertenkele bile yemeyi düşündüğünü itiraf etti.

ŞAHİKA “YOSUN YİYORUM” DEDİ

Sabriye, Adem ve Şahika ile sohbet ederken bir ara açlıktan kertenkele, böcek yemeyi düşündüm deyince, Şahika da “ben bir ara yosun yiyordum” itirafında bulundu.