Survivor’da Serhat’ın komik anları… Her kavgada aynı şeyi söylüyor ama…

Survivor'da Serhat'ın birçok kez takım arkadaşları ile tartışma yaşayıp her seferinde "Sana bir daha bir şey söylemeyeceğim" demesine rağmen kendini tutamadan sözlerine devam etmesi komik görüntülere sebep oluyor.

Survivor’da Serhat’ın komik anları… Her kavgada aynı şeyi söylüyor ama…

Serhat Akın’ın Survivor’daki hırsı ve tartışmaları programa damga vurmaya devam ediyor. Takımda amigo görevi üstlenen ünlü yarışmacının tartışma esnasında sarf ettiği sözler komik görüntülere sebep oluyor. Oyun esnasında adeta kendisini kaybeden Serhat’ın her seferinde “Sana bir daha bir şey söylemeyeceğim” deyip konuşmaya devam etmesi, videolar art arda sıralanınca kahkahaya boğuyor.

Dünkü araba ödülü oyununda Serhat Akın’ın kendisine yüksek sesle bağırmasından rahatsız olan İlhan Mansız, oyun sonrasında takım arkadaşıyla tartışma yaşadı. Serhat kötü bir şey söylemediğini ifade edip kendisini savunurken “Bir daha ağzımı açmam.” deyip tam 3 kez ağzını açtı!

TARİH 5. AYIN 8’İ: “EKMEK ÇARPSIN AĞZIMI AÇARSAM”

Yine bir ödül oyunu, yine Serhat Akın başrolde… Furkan’ın rakibine oyunu kaybetmesine sinir olan Serhat Akın, kendisinden yaşça küçük olan Furkan’ın karşı cevap vermesine sinirlenip ortalığı birbirine katıyor. İyi niyetinin suistimal edildiğini düşünen Serhat yine “Ekmek çarpsın ağzımı açarsam” deyip yine o güzel ağzını açıyor!

BU SEFER TARİH 21 NİSAN

Bu sefer başrolde Sema ile Serhat var. Sabriye ile Sema’nın uyumsuzluğundan dem vuran Serhat, etap sonrası Sema’ya sitemde bulunuyor. Sema’nın kendini savunması Serhat’ı çileden çıkarıyor ve yine yanlış anlaşıldığını belirterek (zaten yarışmada bir tek Serhat yanlış anlaşılır) “Sana bir daha bir şey söylemeyeceğim” diyerek bizi yine şaşırtmıyor.

BU SEFER TARİHİ BİLMİYORUZ…

“Serhat’tır yine bir ara yapmıştır” diyerek tarihi bulmak istemedik. Oyunu kaybeden Furkan, Serhat Akın’ın tepkisiyle karşılaştı. Furkan da atarlanınca ortalık karıştı. Serhat yine ne dese beğenirsiniz, kelimelerin yerlerini değiştirip bu sefer “Bir şey söylemiyorum ben sana daha…” deyip sizce ne yapıyor?

 

Survivor'da araba ödülünü kim kazandı? (1. tur) İlginizi Çekebilir Survivor'da araba ödülünü kim kazandı? (1. tur)
Loading...