Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da son oyun! Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı?
Survivor’da son oyun! Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı?
Survivor 2018 başladığı günden beri son yılların en iyi takımı All Star ile Gönüllüler arasında bir türlü denge kurulamamıştı. Acun Ilıcalı, birçok değişiklik yapmasına rağmen istenen dengeyi yakalayamayınca All Star takımını dağıtmaya karar vermişti. Acun'un kararı All Star takımında büyük bir üzüntüye neden oldu. İşte All Star-Gönüllüler takımlarının son ödül yarışı ve kazanan takım...
Magazin 2 Nisan 2018 - 22:18

Survivor’da All Star birlikte oynayacağı son oyunu kazanmanın derdinde, Gönüllüler ise hala onları yenebileceğini kanıtlamanın peşinde. Takımlarının değiştirilmesi kararına yarışmacılar neler söyledi? Gözyaşları adeta sel oldu. İşte Survivor son bölüm özeti…

Hilmi Cem: Konseyi yaşayan onlar üzülen bizdik.

Merve: İlk defa iyi bir takımım var diyordum. Gerçekten çıldırıyorum. Bizi ayırmasınlar.

 

Yağmur: Artık hepimiz birer All Star adayıyız.

Nevin: Yemek için iyi oldu.

Nagihan: Bence muhteşem olacak.

Mustafa Kemal: Taht oyunları açısından zor olacak. Rahatları bozulur diye üzülüyorlar. Oyun kazanıyorlardı zorlanmadan.

Hakan: Şimdi onlar ağlaşıyorlar.  Yapacak bir şey yok.

 

Batuhan, takım arkadaşları ile vedalaştı.

Sema: Bizden bir kişi gitmesin diye mücadele ettik. Bazen bir şey kazanırsın hayırlı olmaz. Bazen bir şeyi kazanamazsın o zaman hayırlı olur. Biz bunu yaşadık. Mutlu bir konsey yaşayalım derken konsey bizim için.. All Star kahroldu. Bizim suçumuz değil. Güçsüz oldukları için değildi. Onların ego savaşı varsa bizim günahımız ne?

Adem: Sadece kendi takımımı düşünüyorum. Takımımız nasıl parçalanacak.

Damla: Acaba dokunulmazlığı kaybetsemiydik. Şuan takım tamamen dağıldı. Zaten zor şartlardayız.

Turabi: Ben Hakan ile aynı takımda olmayım. Benim takımdaki kimseye karşı yarışmayım. Bireysel sembolde eğleniyorduk kendi aramızda.

Merve: Çok duygusalım şuan. Kendimi tutamıyorum. Son ödül oyununa çıkacağız. Birlikte son oyunumuz olacak. Gereğinden fazla duygusalım. Buranın yarışma olduğunu bazen unutuyoruz.

Murat: Birleşme gününe kadar bekleyelim. Olumlu düşünelim.

Ümit: Çok güzel günler yaşadık. İlk kez kavgasız bir takım… Yok söz bulamıyorum kusura bakmayın.

 

Acun Ilıcalı: Yeni bir ödül oyununa hoş geldiniz. Aylarca zafer kazandınız. Gönüllüler takımını 7 dokunulmazlık oyunundan 6’sını yendiniz. Takımın son kez bir arada oluşu. Uzun bir süre beraber olamayacaksınız. Başarılar diliyorum isimleri ada konseyinde açıklayacağız. Çok değişik bir gün yaşıyoruz. Takım olarak oynadığınız son oyun. Gönüllüler biz buradayız demek isteyecek. All Star da güzel bir final yapmak isteyecek.

Ödülünüz köfte ve patates kızartması yanında kola. Yeni havuzumuz ve büyük bir parkur. Birinci kolu çekip hedefi vurup ikinci kolu çekeceksiniz ve hedefi vuran kazanacak.

All Star: 8 Gönüllüler: 10 Nefes nefese yarışın kazananı Gönüllüler oldu.

Gönüllüler’in sevinci All Star’ın sinirlerini bozdu.

Murat: Maksat son olarak takım olarak kazanmaktı kısmet değilmiş. Karnımızı doyuran birliğimizdi.

Hilmi: Ben takımımı öven bir konuşma yapıyorum. Cumali çıkıp hepimiz bir cevheri diyor ama Gönüllüler’e yönelik bir şey demedim.

Merve: Birsen abla All Star’a karşı koyduk diyor. Nasıl karşı koydunuz? Çok saçma. Kazanabilirsiniz ama biraz susun. İnşallah Nevin abla kalır da diğerlerinden gider. Hakan ben oynamayacağım belim ağrıyor diyor sonra iki kez çıkıyor.

Hakan: Kazandığımız için çok mutluyum. İyi gününüzde dostlarınız yanındadır. Ama kötü günde kimin olduğu çok önemlidir. Biz 5 dokunulmazlık kaybettik. Ama adada bir kişi sen demedi. İşte bu kötü gün dostluğudur. All Star gemisi batsa gemiyi ilk Ümit terk eder.

Nagihan: Madem kaptansın centilmen gibi davranırsın.

SEMBOL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Alp Kırşan: Sembol oyununa hoş geldiniz bir kadın bir erkek sembol kazanacak. İki ödül var. Yazı tura atacağım ve bir ödül seçilecek. Elektrikli küçük ev aletlerinde 3 bin lira hediye. Kısa ama dinamik bir parkur sonunda kum torbalarını atacaksınız.

Kadınlarda Nagihan, erkeklerde Hilmi Cem sembol oyununu kazandı.


Son güncelleme: 23:15 - 02.04.2018