Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da yarışan Hakan Hatipoğlu kaç yaşında? Survivor’ın gündemdeki ismi Hakan Hatipoğlu kimdir?
Survivor’da yarışan Hakan Hatipoğlu kaç yaşında? Survivor’ın gündemdeki ismi Hakan Hatipoğlu kimdir?
2018 Survivor'da dikkat çeken isimlerden olan Hakan Hatipoğlu kimdir? Survivor tüm heyecanıyla sürerken yarışmacılar merak konusu oluyor, Hakan Hatipoğlu Survivor'ın en merak edilen yarışmacıları arasında yer alıyor. Survivor All Star 2018'da gönüllüler takımına geçen Hakan Hatipoğlu kimdir?
Magazin 13 Şubat 2018 - 13:52

Survivor’da göze çarpan isimlerden Hakan Hatipoğlu kimdir? Survivor Ünlüler Hakan Hatipoğlu, Gönüllüler takımına geçti ve hakkında tüm detaylar araştırılmaya başlandı. urvivor 2018 All Starlar kadrosunda yer alan Hakan Hatipoğlu hakkında bilgi edinmek isteyen vatandaşlar, internette Hakan Hatipoğlu hakkında araştırmalarını sürdürüyor. İşte merak edilenler…

hakanhatipogluic400

HAKAN HATİPOĞLU KİMDİR?

İsmini ilk kez ‘Var Mısın, Yok musun’ ile duyuran Hakan Hatipoğlu, 28 Kasım 1979’da Çanakkale’de doğdu. Milli sporcu, yarışmacı, oyuncu ve sunucu. Işık Üniversitesi İşletme Bölümü, Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans İşletme Bölümü’nde eğitim aldı. Var Mısın Yok Musun yarışmacısı Gizem Akın ile evlendi. Hakan, Milli bir sporcudur ve Adalarspor’da aktif olarak Su Topu oynamaktadır. 2013 Akdeniz Oyunları’nda Türkiye Sutopu Milli Takımı’nda yer alan Hakan Hatipoğlu, Survivor 2010 sezonunda ve Survivor All Star’da öne çıkan isimlerden biriydi.