Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da yeni bölüm heyecanı: İlhan ve Fatih arasında büyük kavga!
Survivor’da yeni bölüm heyecanı: İlhan ve Fatih arasında büyük kavga!
Survivor'da bu gece ödül oyunu heyecanı ve eleme konseyi gerilimi yaşanacak. Survivor ödül oyununu kim kazanacak sorusu merak konusu olurken, Survivor ödül oyunu sonrası İlhan ve Fatih arasında yaşanan gerilim geceye damgasını vuracak!
Magazin 7 Şubat 2017 - 10:05

Survivor’da dün gece oynanan ödül ve sembol oyunun sonrası bu gece konsey heyecanı yaşanacak. Survivor’da eleme adayları kimler? Survivor’da bugün yapılacak ödül oyunu ve ardından gelecek konsey adadaki dengeleri derinden etkileyecek. İşte günün Survivor ayrıntıları…

İLHAN VE FATİH ARASINDA BÜYÜK KAVGA

İlhan Mansız ve Fatih Hürkan ödül oyunu sırasında kavgaya tutuşuyor. Araya giren diğer oyuncuların çabasının yeterli olmaması ve ikilinin kavga ederken yere düşmesi gecenin dikkat çekici ayrıntılarından olacak. Peki bu kavga sonrası İlhan ve Fatih cezalandırılacak mı? İlhan Mansız ve Fatih Hürkan diskalifiye olacak mı?


GEÇEN SENE KAVGA SEBEBİYLE DİSKALİFİYE YAŞANMIŞTI

Survivor’da geçen seneki yarışmada Zafer Mete ve Semih arasında kavga yaşanmış ve kavga sonucu videolar ayrıntılı olarak incelenerek diskalifiye cezası verilmişti. Zafer Mete ve Semih  kavgası sonrası Zafer Mete diskalifiye edilmiş, Semih ise diğer takıma transfer edilmişti.

BU HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER?

Bu gece eleme konseyi heyecanı yaşanacak. Bu haftanın eleme adayları Denisa, Erdi, Sabriye, Adem olacak.

Son güncelleme: 10:22 - 07.02.2017