Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da yeni takımlar belli oldu! Survivor 2018’de kim hangi takımda?
Survivor’da yeni takımlar belli oldu! Survivor 2018’de kim hangi takımda?
Survivor'da son elemenin ardından takımlar da değişti. Acun Ilıcalı takımlar arasında dengesizlik olduğu için All Star ve Gönüllüler gruplarını dağıtarak iki yeni takım oluştur. Survivor 2018'de yeni takımların isimleri de belli oldu. Peki Survivor'da kim hangi takımda? All Star'dan kimler karşı takıma geçti?
Magazin 5 Nisan 2018 - 12:05

Survivor 2018 için radikal bir karar alan Acun Ilıcalı, takımlar arasındaki dengesizliği çözmek için adım attı. Survivor’da gelmiş geçmiş en iyi takım yenilmek bilmeyince All Star ile Gönüllüler takımları değiştirildi ve yeni takımları oluşturuldu. Yeni takımların isimleri ise Ünlüler ve Gönüllüler oldu. İşte merak edilen Survivor 2018 yeni takımlar….

YENİ TAKIMLAR BELLİ OLDU

Acun Ilıcalı son konseyde, “Survivor 2018'in en heyecan verici konseyinde birlikteyiz.Bir vedamız var. Yağmur, Birsen ve Nevin aday. Oylamanın sonucunu açıklayacağız biri veda edecek. All Star için hayati bir durum söz konusu. All Star takımının yeni takım şekli açıklanacak. Kim hangi takımda olacak? Şuan elimde bunları okuyacağım ve All Star ikiye bölünecek. Bir saatte 25 bin yorum aldım. Seyircilerimizden destekleyenler ve olmasın diyenler var. Amacımız böyle önemli bir kadronun rekabetini yaşayabilmek. All Star 14 oyuncu var. Ve sadece 6 tane yeni yarışmacı kalacak. Aslında konsept kendi kendine All Stara dönüşmüş durumda. 14 All Star 6 yeni yarışmacı var. Kartlar yeniden dağıtılacak. Finale nefessiz bir şekilde gideceğiz. Takım isimleri için açıklama yapmam gerek takım ismi olarak Gönüllüler olacak diğeri Ünlüler olacak. Sezonun bundan sonraki haritası böyle.” dedi.

Gönüllüler Takımı: Nagİhan Karadere, Hilmi Cem İntepe, Murat Ceylan, Damla Can, Anıl Berk Baki, Cumali Akgül, Funda Alkayış, Birsen Bekgöz , Yağmur Banda, Hakan Hatipoğlu

Ünlüler Takımı: Mustafa Kemal Kurt, Ümit Karan, Turabi Çamkıran, Adem Kılıçcı, Yiğit Dikmen, Berna Canbeldek, Elif Şadoğlu, Merve Aydın, Sahra Işık ve Sema Aydemir

SURVİVOR YENİ BÖLÜMDE YENİ TAKIMLAR KARŞI KARŞIYA

Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, geçtiğimiz gün ada konseyinde yaptığı açıklamada, başarılı yarışmacılar Hilmicem İntepe, Damla Can ve Murat Ceylan'ın artık gönüllüler takımı adına mücadele edeceğini duyurmuştu.

Yeni bölüm tanıtımında ayrıca; Ümit Karan ile Berna Canbeldek, iletişim oyununda sert bir tartışma yaşarken ekranlara yansıyor.