Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’dan yeni haber… Ecem’in yerine gelen isim belli oldu! Berna Canbeldek kimdir?
Survivor’dan yeni haber… Ecem’in yerine gelen isim belli oldu! Berna Canbeldek kimdir?
Acun Ilıcalı, Survivor'dan bu akşam yayımlanan bölümde yeni haberleri açıkladı. Survivor'a yeni bir yarışmacı daha katılıyor. Acun Ilıcalı Survivor 2018'e yeni yarışmacının kim olduğunu Instagram hesabından duyurdu. Survivor All Star takımına katılacak isim Berna Canbeldek oldu. Yetenek Sizsiniz Türkiye 2012-2013 finaline ve Survivor 2014 & 2015 Ünlüler-Gönüllüler programlarına da katılan Berna Canbeldek kimdir? Haberimizden okuyabilirsiniz.
Magazin 19 Mart 2018 - 00:13

Survivor 2018’e bu akşam dokunulmazlık oyununun adından eleme adayları belirlendi. Adayların belirlenmesinin ardından Acun Ilıcalı Survivor 2018’den yeni bir haber paylaştı. Acun Ilıcalı yarışmaya yeni bir ismin dahil olduğunu açıkladı.Sakatlanan Ecem'in yerine Berna Canbeldek adaya dahil oldu. Peki Berna Canbeldek kimdir?

ECEM SAKATLANMIŞTI

8612859

Survivor 2018'de Gönüllüler Takımı'ndan All Star Takımı'na gönderilen Ecem Karaağaç, All Star ile oynadıktan sonra rahatsızlanmış ve Gamze'nin rahatsız olduğu zamanda dinlenmeye alınmıştı. Ecem Karaağaç'ın hemen takımına geri dönmesi beklenirken rahatsızlığı ile ilgili açıklama yapıldı. Ayrıca Ecem'in ne zaman takıma döneceği de belirsizliğini korurken Acun Ilıcalı yeni bir ismin yarışmaya dahil olacağını açıkladı.

ACUN ILICALI BERNA CANBELDEK’İ  DUYURDU

Acun Ilıcalı Instagram hesabından yarışmaya Berna Canbeldek’in dahil olacağını açıkladı. Ilıcalı “#Survivor2018 All Star takımına sakatlanan Ecem'in yerine Berna Canbeldek dahil olmuştur, kendisine başarılar diliyorum” notunu paylaştı.

BERNA CANBELDEK KİMDİR?

Berna Canbeldek 1990 yılında Almanya’nın Berlin şehrinde doğdu. State School of Ballet and Acrobatics Berlin ve Transform Acting School Berlin’de eğitim aldı.

Yetenekleri arasında dans, akrobasi, şarkı söylemek, piyano, at binme ve inline skates bulunmaktadır.

Yetenek Sizsiniz Türkiye 2012-2013 finaline ve Survivor 2014 & 2015 Ünlüler-Gönüllüler programlarına katıldı.

İyi derecede Almanca, Hollandaca ve İngilizce konuşmaktadır. Boş zamanlarında spor yapmayı, sörf yapmayı ve arkadaşları ile sohbet etmeyi çok seven Berna Canbeldek, 169 cm boyunda ve 56 kilodur.

 

Son güncelleme: 00:16 - 19.03.2018