Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’ın bokscu yarışmacısı! Adem Kılıçcı kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte hayatı…
Survivor’ın bokscu yarışmacısı! Adem Kılıçcı kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte hayatı…
Survivor'ın sporcu yarışmacıları arasında yer alan ve boks sporuyla ilgilenen Adem Kılıçcı kimdir? Daha önceden de Survivor'da yarışan Adem Kılıçcı kaç yaşında ve nereli? Adem Kılıçcı'nın hayatına dair dikkat çeken ayrıntılar şu şekilde...
Magazin 5 Nisan 2018 - 14:37

Akdeniz Oyunları’nda gümüş madalya kazan Adem Kılıçcı kaç yaşında ve nereli? Güçlü All Star oyuncusu hakkında merak edilenler arasında birçok soru göze çarpıyor. Adem Kılıçcı’nın hayatındaki önemli bir kısmı spor kaplıyor.

ADEM KILIÇCI KİMDİR? KAÇ YAŞINDA VE NERELİ?

Adem Kılıçcı, 5 Mart 1986 yılında Ağrı’da dünyaya geldi. Kılıççı’nın boyu 1.89 olup, spora karşı merakı küçük yaşlarda başlamıştır. İstanbul’a gelen Kılıççı, Fenerbahçe altyapısında ‘boks’ alanında kendini geliştirmiştir. Başarıları ise; 2004 yılında Dünya Boks Şampiyonu’nda gümüş madalya, 2007 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde yapılan Dünya Amatör Boks Şampiyonası’nda bronz madalya, 2009 yılında yapılan Akdeniz Oyunlarında gümüş madalya, 2013 yılında Akdeniz Oyunlarında altın madalya kazandı.

Adem Kılıççı kimdir? Survivor Adem kaç yaşında ve nereli? All Star’ın güçlü yarışmacısı…

GEÇEN SENE FİNALE KALMIŞTI…

Survivor 2017’de finale kalan Adem Kılıççı, ikinci oldu. Ogaday Çalışkan ise şampiyon oldu. Kılıççı’nın yarışmadaki sözleri, başarıları, tartışmaları gündemde kendini korumuştu. Yarışmada kendisiyle ilgili şu açıklamaları dikkat çekmişti: Biz buraya hasret çekmeye geldik, açlık çekmeye geldik, gurbet çekmeye geldik, her türlü entrikaya, her türlü yalana göğüs germeye geldik. Hayatı geriden gelip yakalamayı seven bir insanım.

ADEM KILIÇCI GEÇEN SENE SESİYLE DE BEĞENİ TOPLADI

Geçen sene Survivor’da şarkı yarışması da yapıldı. Yarışmacılar şarkılar söylerken Adem'in ise seslendirdiği türküler seyirciden büyük beğeni alırken aynı zamanda duygu dolu anlar yaşattı. Mustafa Sandal, Adem'e övgüler yağdırırken balarılı yarışmacı ile Acun arasında samimi eğlenceli diyaloglar yaşandı.