Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’ın iddialı ismi Sema Aydemir kimdir? Sema Aydemir nereli ve kaç yaşında?
Survivor’ın iddialı ismi Sema Aydemir kimdir? Sema Aydemir nereli ve kaç yaşında?
Survivor All Star 2018'in performans olarak etkili ve iddialı isimlerinden olan Sema Aydemir hakkında detaylar merak ediliyor. Sema Aydemir kimdir, kaç yaşında ve nereli sorusunu soran Survivor 2018 All-Star izleyicileri iddi bir efor sarf eden ancak sakatlığa yenik düşen Sema Aydemir hakkında detayları araştırıyor. Sema Aydemir hakkında merak edilen detaylar...
Magazin 11 Şubat 2018 - 12:59

Survivor 2018 kadrosunda ön plana çıkan Sema Aydemir kimdir? Survivor Sema kaç yaşında merak edilen konuların başında geliyor. Sema Aydemir, geçtiğimiz yıl elde ettiği istatistikle çok konuşulan isim olmuştu. Peki, Sema Aydemir kimdir ve kaç yaşındadır? Survivor Sema Aydemir nereli sorularının cevabı ve yarışmacı hakkında merak edilenler…

SEMA AYDEMİR KİMDİR?

Sema Aydemir, Survivor’ın 2017 sezonunda ünlüler takımında mücadele etmiş ve takımın önemli isimleri arasında yer almıştır. Yarışmanın sonlarına doğru talihsiz bir sakatlık yaşayan Sema, tüm aksiliklere rağmen istastiki performansta 1.67’lik oran ile liste başında yer almıştır. 17 Ağustos 1985 yılında Bursa’da dünyaya gelen Sema Aydemir, atletizmdeki başarısıyla Türkiye’yi uluslararası arenada temsil etmiş ve ismini duyurmuştur. Sema Aydemir geçmiş yıllarda heptatlon branşında boy gösterdi. Londra 2012 Yaz Olimpiyat Oyunları’nda 4x400m bayrak yarışında yarışma hakkını elde etti.

survivor-sema

400m engelli branşında en iyi derecesini 6 Haziran 2012 tarihinde Ankara’da yapılan yarışta 56.62sn’lik derecesiyle elde etti. 2004 Atina Olimpiyat Oyunları’nda bronz madalyası bulunan Türk çekiç atma sporcusu Eşref Apak ile 2016 yılında boşandı. Çiftin Ali isminde bir çocukları bulunuyor. 21 Ocak 2017’de yayınlanmaya başlayan 2017 Survivor’ın ünlüler kadrosunda yer aldı. Sema Aydemir Survivor 2018 All Star yarışmasında ünlüler takımında yer alıyor.