Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’ın yeni yarışmacısı Batuhan Buğra Eruygun kimdir? Kaç yaşında ve nerede doğdu? Mesleği ne?
Survivor’ın yeni yarışmacısı Batuhan Buğra Eruygun kimdir? Kaç yaşında ve nerede doğdu? Mesleği ne?
Survivor'a 4 yeni yarışmacı daha katıldı. Yarışmacılar arasında öne çıkan isimlerden olan Batuhan Buğra Eruygun kimdir? Bir etlet olan Batuhan Buğra Eruygun aynı zamanda Fenerbahçe Spor Kulübü sporcusudur. Peki Batuhan Buğra Eruygun Kaç yaşında ve nerede doğdu? Mesleği ne? İşte güçlü yarışmacının bilinmeyenleri...
Magazin 13 Mart 2018 - 08:34

Batuhan Buğra Eruygun kimdir? Survivor Gönüllüler Takımı’nın yeni yarışmacısı hakkında merak edilenler neler? Batuhan Buğra Eruygun kaç yaşında ve nerede doğdu? Eruygun’un mesleği ne? İşte Milli sporcu hakkında merak edilenler…

BATUHAN BUĞRA ERUYGUN KİMDİR?

1991 yılında dünyaya gelen Batuhan Buğra Eruygun Türk Atlet'tir. Engelli koşularda yarışmakta, Fenerbahçe Spor Kulübünün lisanslı Milli Atlet sporcusudur.

2013 yılında 7.98'lik süre ile 60 metre engelli Türkiye Salon rekorunun sahibidir. 60 metre engeli 8 saniyenin altında koşan ilk milli atlet olarak rekorlar kitabına ismini yazdıran isimdir.

batuhanbugraeruyguninstagram1

Yine aynı sene Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından doping kullandığı gerekçesi ile iki sene men edilmiştir.

2015 yılında Testis kanseri teşhisi konulan Milli Atlet uzun bir tedavi sürecinin ardından sağlığına kavuşmuş ve spor yaşantısına kaldığı yerden devam etmiştir. Günümüzde en son Survivor yarışmasına katılacak isimler arasında gösterilen Batuhan Buğra Eruygun İstanbul doğumludur. Boğa burcudur.