Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’ın yeni yarışmacısı Emre Durak kimdir?
Survivor’ın yeni yarışmacısı Emre Durak kimdir?
Survivor 2018'de Acun Ilıcalı iki yeni yarışmacı katılacağını açıklamıştı. Büyük gün geldi... Survivor'a yeni katılan Emre Durak kimdir? Emre Durak, 1 ay boyunca yarışmalara katılamayacak olan Hakan Hatipoğlu'nun yerine geldi. Peki Emre Durak kimdir?
Magazin 23 Şubat 2018 - 21:51

Survivor nefes nefese yarışmalarla devam ediyor. Acun Ilıcalı, Hakan Hatipoğlu ve Gamze Aksu yerine iki yeni yarışmacının katılacağını söylemişti. Yeni yarışmacılar İpek Yaşar ile Emre Durak Survivor’a dahil oldu. Peki Emre Durak kimdir? İşte ayrıntılar…

EMRE DURAK KİMDİR?

Survivor 2018'de Gönüllüler Takımı'na dahil olacak olan Emre Durak hakkında çok bir bilgi bulunmuyor. Yarışmacının animatör olarak çalıştığı ve Anadolu Üniversitesi Doğal Kaynaklar Reaksiyon ve Turizm'i mezunu olduğu bilgisi yer alıyor. Meslek olarak dublörlük de yapan yarışmacı, Doğa sporlarına olan merakı ile biliniyor. Doğa, orman ve dağ yürüyüş ve sporları ile ilgilenen yarışmacının Çılgın Goril isimli Youtube kanalı da bulunuyor. Bu kanalda tehlikeli videoları da çeken yarışmacı aksiyon ve çılgınlığı çok seviyor. Aksiyon sahneleri çeken Emre Durak tam bir Survivor gibi yaşıyor.