Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’ın yeni yarışmacısı İpek Yaşar kimdir? Survivor İpek kaç yaşında ve ne iş yapıyor?
Survivor’ın yeni yarışmacısı İpek Yaşar kimdir? Survivor İpek kaç yaşında ve ne iş yapıyor?
Survivor 2018'e iki yeni yarışmacı katıldı. Sakatlanarak hastaneye kaldırılan Hakan Hatipoğlu ve Gamze'nin yerine adaya dahil olan ve Gönüllüler Takımı'nda yarışacak İpek Yaşar kimdir? Survivor İpek kaç yaşında ve ne iş yapıyor? İşte Survivor'un yeni yarışmacısı hakkında merak edilenler..
Magazin 24 Şubat 2018 - 12:17

TV8’in fenomen yarışması Survivor 2018’e yeni katılan İpek Yaşar kimdir? Survivor İpek kaç yaşında ve ne iş yapıyor? Sporcu kimliği ile öne çıkmaya çalışacak olan Survivor İpek’in mesleği ne? İşte Gönüllüler takımının yeni yarışmacısının kısa yaşam öyküsü…

ipekyasar-3jpg

Survivor'da dün gecenin sürprizi 2 yarışmacının Gönüller takımına katılması oldu. Survivor'a Gamze'nin yerine İpek Yaşar katıldı.

ipekyasar-2jpg

İPEK YAŞAR KİMDİR?

İpek Yaşar 27 yaşındadır. Hukuk Fakültesi mezunudur. Aynı zamanda Galatasaray A Takımı'nda forma giymiş milli su topu oyuncusudur. Aynı zamanda atlet olan İpek, crossfit hocalığı yapıyor. CrossFit sporcusu olan İpek Yaşar Hukuk Fakültesini bitirmiştir. Daha sonra yüksek lisans yapan İpek Yaşar başarılı bir avukat adayıdır. Crossfit Balaban'da koç olarak çalışan İpek Yaşar aynı zamanda Galatasaray su sporu takımında da uluslar arası bir oyuncudur. İpek Yaşar spor kariyeri ile ön planda olmayı çok sevmektedir.

ipekyasar-1jpgipekyasar-4jpg