Sözcü Plus Giriş

Survivor’un çekimlerinin yapıldığı Dominik Cumhuriyeti’nde 5 kişide korona virüs vakası görüldü

Çin'de başlayan ve binlerce kişinin hayatını kaybettiği korona virüs vakası son olarak Survivor'un çekimlerinin yapıldığı Dominik'te 5 kişide görüldü. Acun Ilıcalı ise vakaların ardından nasıl önlemler alacağı konusunda bir açıklama yapmadı.

Güncellenme: 09:37, 15/03/2020
Survivor’un çekimlerinin yapıldığı Dominik Cumhuriyeti’nde 5 kişide korona virüs vakası görüldü

Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa sürede tüm dünyaya yayılan korona virüs, 5 bin 400’ün üzerinde insanın hayatını kaybetmesine sebep oldu. Tüm dünyayı etkisi altına alan virüs Dominik Cumhuriyeti’nde de görüldü. Survivor çekimlerin gerçekleştiği Dominik’te ne tür önlemlerin alınacağı ise merak edilmeye başlandı.

ACUN ILICALI SESSİZLİĞİNİ KORUYOR

Yıllardır Dominik Cumhuriyet’inde Survivor adlı yarışmasının çekimlerini gerçekleştiren televizyoncu Acun Ilıcalı’nın ne yapacağı ise henüz bilinmiyor. Ilıcalı, konu hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

YARIŞMADAN ELENEN İSİMLER NE YAPACAK?

Korona virüs hakkında açıklama yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, virüsün yayılmaması için yut dışından gelen kişilerin 14 gün boyunca kendilerini evlerinde izole etmeleri gerektiğini söyledi. Koca’nın bu açıklamasının ardından Survivor’a veda edip Türkiye’ye geri gelmesi gereken yarışmacıların nasıl bir önlem alacağı ise merak konusu oldu.

İlginizi ÇekebilirSurvivor'da yeni yarışmacılar! Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?Survivor'da yeni yarışmacılar! Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?