Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Suzan Avcı ameliyat oldu
Suzan Avcı ameliyat oldu
Geride bıraktığımız şubat ayında kızı tarafından ağır bir enfeksiyon nedeniyle hastaneye kaldırılan oyuncu Suzan Avcı ameliyat oldu.
Magazin 3 Mart 2018 - 13:09

Şarkıcı Onur Akay, 12 gündür hastanede yatan Suzan Avcı'nın sağlık durumunda yaşanan önemli gelişme hakkında bilgi verdi. 19 Şubat'ta ağır bir enfeksiyon sonucu hastaneye kaldırılan Yeşilçam’ın usta oyuncusu Suzan Avcı'nın, dün ameliyat olduğu öğrenildi. Avcı'nın sağlık durumu hakkında Twitter adresinden bilgi veren Akay, “Usta oyuncumuz Suzan Avcı, dün bir ameliyat geçirdi. Günlerdir, ağır bir enfeksiyon sonucu yüksek çıkan iltihap değerlerini düşürmeye çalıştılar. 5 gün sonra sonuçlar belli olacak. Tedavi sürecinde çok zor günler geçiren değerli oyuncumuz için, dualarınızı eksik etmeyin” ifadelerini kullandı. Suzan Avcı, 1956 yılında başladığı sinema kariyerinde özellikle Yeşilçam filmlerinde kötü karakteri canlandırdı. Filmlerinde iyi kadınlar kadar önemli rollere sahip olan Avcı, Vamp kadın imajıyla bütünleşti.

Yeşilçam’ın usta oyuncusu Suzan Avcı’nın oynadığı filmler:

Son güncelleme: 13:21 - 03.03.2018