Sözcü Plus Giriş

Sylvester Stallone’un kızları yürek hoplatıyor

1970'lerin efsane filmi Rocky'nin yıldız oyuncusu Sylvester Stallone'un kızları artık büyüdü ve şu an tüm gözler onların üzerinde. Modellik yapan kardeşlerden Sistine ve Sophia verdikleri cesur pozlarla uzun süre gündemden düşmeyecek gibi...

Hale Ceylan BARLAS
Güncellenme: 15:54, 02/02/2017
Sylvester Stallone’un kızları yürek hoplatıyor

Şampiyon olmak için büyük mücadele veren, ringte kelebek gibi uçan, arı gibi sokan Rocky Balboa ve intikam ateşiyle yanıp tutuşan asker Rambo karakterlerine hayat veren ünlü aktör Sylvester Stallone her ne kadar artık emekli olsa da, kızlarıyla hala gündemde.
sistersBüyük kızı Sophia, ortanca kızı Sistine ve küçük kızı Scarlet olmadan neredeyse sokağa çıkmayan ünlü aktör, moda etkinliklerine, galalara, aktivitelere hep onlarla birlikte gidiyor.
sistine-sophiaBabalarından dolayı küçüklüklerinden beri kamera karşısında olan bu üç kız kardeşten artık bireysel olarak da bahsedilmeye başlandı.
screenshot_20170202-125710_resizedHer biri güzelliğiyle büyüleyen kardeşlerden Sistine ve Sophia şu an profesyonel olarak mankenlik yapıyor. Hatta Bella Hadid, Kendall Jenner, Gigi Hadid gibi ünlü top modellere de rakip olarak gösteriliyor.
spl1225272_001Son olarak Dolce Gabbana’nın yeni sezon koleksiyon tanıtımında podyuma çıkan Sistine ve Sophia, moda yazarları ve modacılardan da tam not aldı.

Sistine Stallone

Sistine Stallone

Ne var ki üç kız kardeşten en çok Sistine ilgiyi üzerine çekiyor. İç çamaşırı markaları için verdiği cesur pozlarla adından söz ettiren 19 yaşındaki genç kız güzelliğiyle de adından söz ettiriyor.

Sophia Stallone

Sophia Stallone

Yayınlanma Tarihi:14:36,