Sözcü Plus Giriş

Taciz skandalı büyürken, Eda Ece’den sürpriz açıklama: Dava açılırsa tarafımız belli

Yasak Elma'nın başarılı oyuncularından Eda Ece, "Bu ülkenin kadınları galiba daha dürüst" dedirten bir çıkış yaptı. Dizi setinde çalışan 19 yaşındaki kostüm asistanının, "Başrol oyuncusu Talat Bulut beni taciz etti" iddialarına, "Dava açılırsa tarafım belli. Özge Şimşek'in arkasında duracağız" dedi.

Güncellenme: 09:29, 12/06/2018
Taciz skandalı büyürken, Eda Ece’den sürpriz açıklama: Dava açılırsa tarafımız belli

Eda Ece, önceki gün Bebek'te görüntülendi. Buğra Gülsoy'un da aralarında bulunduğu arkadaşlarıyla bir kafede oturan oyuncu, çıkışta muhabirlerle ayaküstü sohbet etti. “Yasak Elma” dizisinin başrol oyuncularından Talat Bulut'un 19 yaşındaki kostüm asistanı Özge Şimşek'i taciz ettiği iddiaları sorulunca Ece şöyle konuştu:

“Çok güzel bir sezon geçirdik, son set günümüzden bir gün önce böyle bir olay ortaya çıktı. Gencecik bir kız var ortada. Biz Talat Bey'le çok samimi olmadık, tamamen profesyonelce bir çalışma içindeydik. Olayı yaşayan kızla konuştuk. Talat Bey'i de zaten her gün yayınlardan dinliyoruz. Olay mahkemeye taşındı. Eğer savcı dava açılmasına karar verirse doğal olarak Özge Şimşek'in arkasında duracağız. Mahkeme kimin haklı olduğuna karar verecek. Keşke böyle bir olay yaşanmasaydı. Talat Bey de umarım aklanır.”

“ELİNE NE GEÇECEK Kİ…”

Eda Ece, Özge Şimşek'i haklı bulup bulmadığı sorulunca ise, “Kimse durup dururken böyle bir ithamda bulunmaz. Eline ne geçecek ki… Ben de bir kadınım, benim başıma böyle bir şey gelmese bu tarz bir ithamla kendimi sıkıntıya düşürmek istemem. O kız niye böyle bir şey yapsın? Ünlü ya da oyuncu olma gibi bir derdi yok sonuçta, o kız öyle biri değil” yanıtını verdi.

Talat Bulut’un Yasak Elma dizisindeki taciz skandalının ardından, dizide rol alan kadınlar bir açıklama yayınlamıştı. İşte o açıklama;

5b1a844f66a97c4350d71ae9
5b1a7af2ae298b7a8f794779

İlginizi ÇekebilirYasak Elma dizisinin kadınlarından Talat Bulut açıklamasıYasak Elma dizisinin kadınlarından Talat Bulut açıklaması

 

İlginizi ÇekebilirFatma Girik, Talat Bulut'u savunduFatma Girik, Talat Bulut'u savundu
Yayınlanma Tarihi:07:12,