Sözcü Plus Giriş

Sen Anlat Karadeniz 23. yeni bölüm fragmanı: Tahir ile Nefes için yepyeni bir sayfa… (Sen Anlat Karadeniz 22. bölüm izle)

Sen Anlat Karadeniz 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz 22. son bölümde; Tahir ile Nefes imkansız aşkları için yeni yollar aramaya başlamıştır. Artık ölüm kalım savaşı vermektedirler. Vedat onları yakalar ve Tahir’i Karadeniz’in serin sularına gömer. Ancak Tahir kurtulmayı başarır. Ama kapışmada henüz kazanan yoktur... Nefes kesen yeni bölümüyle ekrana kilitleyen Sen Anlat Karadeniz'in yeni bölüm fragmanı da dizi biter bitmez geldi. İşte 22. bölüm izleme linki…

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 10:03, 20/09/2018
Sen Anlat Karadeniz 23. yeni bölüm fragmanı: Tahir ile Nefes için yepyeni bir sayfa… (Sen Anlat Karadeniz 22. bölüm izle)

Sen Anlat Karadeniz yeni sezon ilk bölümü ile 20:00'da özetsiz olarak yayınlandı. Dizi biter bitmez de 23. yeni bölüm fragmanı geldi. Sen Anlat Karadeniz 22. bölümde Nefes ile Tahir'in imkansız aşkı kaldığı yerden devam ediyor. Yeni bölümde; Nefes, Vedat'ı kandırarak Mustafa'nın serbest kalmasını sağlar. Vedat ile Tahir sularda yumruk yumruğa kapışır. Son anda Vedat'ın adamları gelse de Tahir bu işin peşini bırakmayacaktır. Peki Sen Anlat Karadeniz yeni bölümünde hangi sorulara yanıt aranacak? Sen Anlat Karadeniz'in 22. bölümünde neler yaşandı? Şok etkisi yaratan yeni fragman, son bölüm özeti ile dizi hakkında merak edilenler…

SEN ANLAT KARADENİZ 23. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Sen Anlat Karadeniz 22. bölümde Tahir ile Nefes kavuşur ancak henüz Vedat'tan kurtulamamışlardır. Heyecan dolu yeni sezonun ilk bölümü biter bitmez yeni fragman da aranmaya başladı. Dizinin 23. yeni bölüm fragmanı dizi bitince yayınlandı. Yeni fragmanda Yiğit’in sünneti yapılıyor.  Vedat dönüyor ve Asiye’yi kaçırtıyor. Nefes gözyaşları içinde Tahir’i arıyor.  İşte 23. yeni bölüm fragmanı;

SEN ANLAT KARADENİZ 23. FRAGMAN

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU? SEN ANLAT KARADENİZ 22. BÖLÜM ÖZETİ

Asiye, Mustafa'nın gözaltına alınmasını kabul edemez ve gözünden yaş düşmez. Mustafa ise Tahir'i merak etmektedir.

TAHİR YAŞAMLA ÖLÜM ARASINDA

Tahir ve Nefes Vedat'a gemide Vedat'a yakalanır. Vedat, Tahir'in ellerini bağlar ve Nefes'in onu elleriyle denize itmesini ister. Nefes çaresizlik ve gözyaşları içinde sevdiği zamanı iter. Vedat bununla da yetinmeyip Saniye Hanım'ı arayarak ‘Tahir'i kaybettik' der. Tahir'in annesi bu haberi kaldıramaz ve fenalaşır. Nefes, Tahir'in ellerini bağlarken avucunun içine bir de bıçak bırakır. Şimdi Tahir için yaşam savaşı verme vakti gelir. Vedat yaptığı kötülükle mutluluk içinde intikamını aldığını sanır. Tahir ellerindeki iplerden kurtulur ve suyun yüzüne çıkar.

SEN ANLAT KARADENİZ 22. BÖLÜM İZLE

NEFES VEDAT'I KANDIRIR

Nefes, Vedat'ı vazgeçtiğine inandırmaya çalışır. Hatta Tahir'i sevmediğini bile söyler. Böylece Vedat'tan Mustafa'yı kurtarmasını ister. Vedat 155'i arayarak Mustafa Kaleli'nin cinayetten sorumlu olmadığı söyler ve tüm kanıtları sunar. Teslim olması için de Necip'i arar. Böylece Mustafa serbest kalacaktır.

TAHİR İLE VEDAT YUMRUK YUMRUĞA

Mustafa'nın kurtulacağını garanti eden Nefes hemen harekete geçer ve suya atlayacağını söyler. Vedat'ın gözü döner çocuklarını da öldüreceğini ima eder. Nefes, Vedat'ı boynundan yakalayarak onunla beraber suya atlar. Tahir su altında Vedat'ı yakalar ve kavga etmeye başlarlar. Gemide elleri kolları bağlı tutaln Ali'yi Yiğit, kardeşi kurtarır. Ali, Nefes'i sudan çıkarır. O sırada Vedat'ın adamaları gelir. Silah zoru ile Tahir'i tekneye çıkarırlar. Diğer yandan Asiye Tahir'in kardeşlerini Tahir'in yanına gönderir.

Tahir ile Ali elleri kolları bağlı geminin alt kamarasına gönderilir. Ancak Tahir, Vedat'ın adamını etkisiz hale getirerek, bir kez daha Nefes'in yardımına koşar. Vedat, Nefes ve çocuklarla kaçmaya hazırlanırken Tahir görünür. Tahir bacağından vurulsa da Vedat'ı yaralayarak suda boğulmaya terk eder, Nefes ve çocukları kurtarır.

MUSTAFA SERBEST KALIR

Mustafa serbest kalacağını öğrenir. İnanması zor olsa da Vedat'ın ihbar da bulunduğunu duyar ve Asiye'ye müjdeyi verir.

sen-anlat-karadeniz-22

VEDAT SUDAN ÇIKAR

Nefes ve çocukları Vedat'tan kurtulmuştur. Gözyaşları ile Tahir'e sarılır. Aklında soru işaretleri kalmıştır. Ve Vedat'ın sudan çıkar. Tahir ile Nefes her şey bitti sansa da Vedat başının çaresine bakmıştır.

İlginizi ÇekebilirUlaş Tuna Astepe kimdir? Nereli ve kaç yaşında?Ulaş Tuna Astepe kimdir? Nereli ve kaç yaşında?İlginizi ÇekebilirMehmet Ali Nuroğlu kimdir? Nereli ve kaç yaşında?Mehmet Ali Nuroğlu kimdir? Nereli ve kaç yaşında?
Yayınlanma Tarihi:23:33,