Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
“Takımda ona yer yok” Survivor’da ödül oyununu hangi takım aldı?
“Takımda ona yer yok” Survivor’da ödül oyununu hangi takım aldı?
Survivor 2018 bütün hızıyla devam ediyor. Gönüllüler düşüşte, All Star ise karşısında güçlü bir takım görmek istiyor. Gönüllüler bu hafta aralarından bir kişi eleneceği için gerginlik yaşıyor. Peki Survivor son bölümde ödül oyununu hangi takım kazandı? Ödül neydi? İşte son bölümde yaşananlar...
Magazin 6 Mart 2018 - 00:08

Survivor 2018’de All Star rüzgarı devam ediyor. Gönüllüler günden güne eriyor. Kayıplar beraberinde gerginlikleri ve kavgaları getiriyor. Bu hafta Survivor ödül oyunu neydi? Hangi yarışmacı için “Takımda ona yer yok” dendi? Performansı iyi olmayanlar Gönüllüler’de hedef tahtasına konuyor. Bu hafta Survivor son bölümde ödül neydi, neler yaşandı? İşte Survivor’da yaşananlar…

“İPEK AĞIR KONUŞTU”

Sema: Cumali’nin bireyseli alması Melihin çıkmasına neden oldu. Cumali kısasa kısas dedi. Çok manasız oldu. İpek çok ağır konuştu ama bu sonucu değiştirmez. Performansı iyi değildi yazılması gereken isimdi.

Melih: Benim için gerçekten değişikbir histi ilk kez adım çıktı. Geçen hafta Cumaliyi yazmıştım yavaş olduğu için. O sebep olarak benim onu yazmamı belirtti. Kararına saygı duyuyorum.

Anıl: Herkes olgunlukla karşılıyor. Ama konseyde İpek öyle bir şey ortaya attıki saldırmaktanbaşka bir gündemi yok. İnsan bir kendine bakar. Kusura bakma ama bir performans sergileyeceksin.

İpek: Dün sert konuşmuş olabilirim. Bunun açık sebebi Anıldır.

“TAKIMDA ONA YER YOK”

Yağmur, İpek’in konseydeki konuşması ile ilgili: Çok yanlış bir konuşma yaptı. Takımda ona yer yok. Ödül oyununu kazanmalıyız açlık bir yana o takımı yenmeliyiz.

 

Cumali: Bizim takımda konsey sonrası parlama oluyor sonra düşüyor. Onu aşmamız gerekiyor. Bu parlama öteki konseye kadar sürmeli.

Alp Kırşan: Yarışmanın sonunda kazanan mor odada mozeralla stick yiyecek. Bu oyunu kazanan 5 bin TL sahibi olacak.

Havuz parkuru var sona gelip 3 başarılı atış yapan sayıyı takımına götürür.

TURABİ’DEN RAMAZAN’A TEPKİ

Yarışma sırasında Ramazan’ın sevinç hareketi üzerine Turabi “O hareket bana mıydı?” diye tepki gösterdi. Ramazan “Hareket yaparken sana mı soracağım!” dedi. Turabi “Beni mi taklit ediyorsun?” deyince Ramazan “Seni niye taklit edecekmişim istediğim hareketi yaparım!” dedi.

Anıl oyunu kaybedince fırlattığı kum Cumali’ye geldi. Cumali ise bu duruma çok sinirlendi. Takım arkadaşları sakinleştirmeye çalışırken Anıl Cumali’den özür diledi.

Emre oyunu aldığını sanıp sevinç dansı yaptı ancak oyunun kazananı o değildi.

All Star: 10  Gönüllüler: 5 Kazanan yine All Star oldu.

Anıl: Önümüzde bir konsey var. Motivasyon arıyorduk bulamadık.

Cumali: Kaybettik sekizinci kaybımız oldu. Bir şey var onu tutturacağız. Bizde bir eksik var.

Ümit: Umarım sakatlık olmadan kendilerine gelirler.

Yağmur: Ümit abi dediki karşımızda bizi zorlayan bir takım olmalı dedi. Biz kötü bir takımız. Takımdakiler şans nasip diyorlar artık Survivor’da şans diye bir şey yok. Bizi artık zorlaması gereken bir takım olmalı dedi Ümit Karan.  Herkes Fundayı öne sürüyor. Kızın ayakları parçalandı.

Yağmur: İpek’e söylüyorum yarış kendine güven. Geldiği günden beri umarım şansım döner diyor. Konseyden sonra toleransını düşürdü zaten.

İpek: Daha yolun başındayım. İnşallah gitmem. Kendimi gösterebilirim.