Cinsel organını paylaştı! Takipçileri videodaki kişinin Kerimcan Durmaz olduğunu ortaya çıkardı

Sosyal medyada yaptığı tuhaf paylaşımlarıyla ünlenen ve kazançlarının vergisini ödemediği iddiasıyla sık sık gündem olan Kerimcan Durmaz, bu kez Instagram hesabından yaptığı müstehcen paylaşım ile bir skandala imza attı. Durmaz, videodaki kişinin kendisi olmadığını iddia etti fakat, takipçileri gerçeği ortaya çıkardı.

Cinsel organını paylaştı! Takipçileri videodaki kişinin Kerimcan Durmaz olduğunu ortaya çıkardı

Sosyal medyada yaptığı sıra dışı paylaşımlarla kısa sürede tanınan ve DJ’liğe geçiş yapan sosyal medya figürü Kerimcan Durmaz, dün akşam saatlerinde uçakta çektiği müstehcen bir videosunu sosyal medya sayfasından ‘Bana bakın ama’ notuyla paylaştı. Videoya gelen tepkiler üzerine saniyeler içerisinde videoyu sosyal medya sayfasından silen Kerimcan Durmaz’a takipçileri büyük tepki gösterdi. Gelen tepkiler üzerine Durmaz, videonun kendisine ait olmadığını söylese de Durmaz’ı giydiği kıyafet ve aksesuarları ele verdi. Uçağa binmeden önce havaalanından bir fotoğrafını paylaşan Durmaz’ın skandal videoda görünen kıyafet ve aksesuarlarının aynı olması Kerimcan Durmaz’ın “O videodaki ben değilim” iddialarını adeta yalanlayacak cinsten.

KERİMCAN DURMAZ TAKİPÇİSİNE AHLAKSIZ YANI VERDİ

Kerimcan Durmaz’ın yaptığı açıklamayı inandırıcı bulmayan takipçisi Durmaz’a “Yemezler” yazarak karşılık verdi. Durmaz ise kendi üslubuyla “Yedireyim istersen gel” ifadelerini kullanarak terbiyesiz ve ahlak dışı bir paylaşıma daha imza attı. Sosyal medyada bir çok vatandaş Kerimcan Durmaz’ın ahlak dışı paylaşımını savcılığa şikayet edeceğini belirtti.

Kerimcan Durmaz'dan skandal video! Cinsel organını gösterdi İlginizi Çekebilir Kerimcan Durmaz'dan skandal video! Cinsel organını gösterdi
Loading...