Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tamara maliyeti 70 bin Sterlin’in altına düşürdü ama…
Tamara maliyeti 70 bin Sterlin’in altına düşürdü ama…
Formüla 1'in sahibi Bernie Ecclestone'un kızı Tamara Ecclestone kızına yaptığı doğum günü ile sosyal medyanın diline dolandı.
Magazin 19 Mart 2018 - 10:57

Jay Rutland (37) ile olan evliliğinden dünyaya getirdiği kızı Sophia’nın dördüncü yaşını, geride bıraktığımız gün düzenlediği doğum günü partisiyle kutlayan Tamara Ecclestone (33) sosyal medyada yine günün konusu oldu. Kızının ilk doğum günü partisinde tahmini 70 bin Sterlin harcayarak zenginliğinin sınırlarının nereye dayandığını gösteren Tamara sonraki partilerde bu harcamaları azaltmış olsa da sosyal medyada gündem olmaktan kurtulamıyor.

tamara-2
Dört yaşına giren kızı Sophia için yine bol balonlu ve çok katlı pastalı bir parti hazırlayan Tamara kızının doğum günü hediyeleri üzerindeki fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Bu ‘hediye dağı’ karesi üzerinden çok sayıda yorum alan Tamara, görünen o ki doğum günü maliyetini düşürmüş olsa da eleştirilerden kurtulacak gibi görünmüyor.

tamara-3
Son güncelleme: 11:46 - 19.03.2018
Etiketler