Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tamer Karadağlı hakkında çıkan aşk iddialarına cevap verdi!
Tamer Karadağlı hakkında çıkan aşk iddialarına cevap verdi!
Bugün yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' isimli magazin programında ekranların sevilen oyuncusu Tamer Karadağlı'nın Rafet El Roman'ın eski eşi Ceren Kaplakarslan ile aşk yaşadığı ileri sürülmüştü. Bu iddiaların ardından Tamer Karadağlı, hakkında çıkan dedikodulara açıklık getirdi.
Magazin 24 Ocak 2018 - 14:40

Ömercan ALTAY – SÖZCÜ

‘Çocuklar Duymasın’ isimli dizide ‘Haluk’ karakterine can veren usta oyuncu Tamer Karadağlı’nın, Rafet El Roman’ın eski eşi Ceren Kaplakarslan ile aşk yaşadığı iddia edilmiş, bu iddiaların kanıtı olarak ise ikilinin arkadaş ortamında çekilen fotoğrafları yayınlanmıştı.

“CEREN SEVDİĞİM BİR ARKADAŞIM”

SÖZCÜ’nün ulaştığı Tamer Karadağlı, Ceren Kaplakarslan ile hakkında çıkan aşk iddialarına net bir şekilde cevap verdi. Karadağlı ” Ceren ile birlikte Bakü’de düzenlenen bir yarışmada juri olarak görev aldık. Fotoğraflarda gözüktüğü gibi arkadaş ortamında çekilen kareler onlar. Ceren Hanım, sevdiğim bir arkadaşım. Çıkan haberlere gülüp geçiyorum, böyle bir şey olsa zaten saklamazdım” şeklinde konuştu.

Son güncelleme: 17:59 - 24.01.2018