Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tamer Karadağlı’dan Çocuklar Duymasın açıklaması
Tamer Karadağlı’dan Çocuklar Duymasın açıklaması
Amerika merkezli bir dekorasyon markasının Nişantaşı'nda bulunan şubesindeki birinci yıl davetine katılan oyuncu Tamer Karadağlı'dan ilginç açıklamalar.
Emre ÇEVİK
Magazin 8 Haziran 2018 - 07:59

Davete katılanlar arasında Begüm Eyilik, Tuğçe Eyilik, Berrin Yoleri, Begüm, Gazioğlu Ballı-Ömer Ballı, Evrim Kırmızıtaş-Faruk Başaran, Tamer Karadağlı, Kazım Türker, Burcu Ziyal, Füsun-Sinan Kuran, Arzu Kunt, Gökçe Atuk, Hande Sezer Pekcan, Merve-Ata Volkan, Müge Sırmabıyık, Nuray Fenercioğlu, Müge Tan, Dilara Sevinç, Selin Şahin, Sinan Serter, Tuçe Peksayar, Zerender Tuğran gibi tanınmış isimler vardı.

tamer-karadagli-ic

“KARIM DEĞİL Mİ ÖPERİM”

Tamer Karadağlı davete yalnız katıldı. Rol aldığı ‘Çocuklar Duymasın' dizisinin sezon finali yaptığını hatırlatan Tamer Karadağlı, “Önümüzdeki sezon devam edeceğiz. Her zaman çok konuşulan bir dizi oldu. Türk insanı bu aileyi seviyor. Dolayısıyla da hoşuna gidiyor. Gerçeğe çok yakın bir dizi olduğu için seviliyoruz” diye konuştu. Başarılı oyuncu dizinin yeni sezonda olmayacağı söylentilerine ise iddialı bir yanıt verdi. Karadağlı, “O işler öyle değil. ‘Çocuklar Duymasın' kolay kolay kalkmaz. Biz istemediğimiz zaman biter” dedi. Geçen sezon partneri Pınar Altuğ ile öpüşme sahnesi çok konuşulan Karadağlı, yeni sezonda bu tarz sürprizlerin olabileceğinin sinyalini verdi. Karadağlı, “Daha öncede öpüşüldü. Kimse konuşmadı. Önümüzdeki sezon izleyin görün. Karı koca bunlar… Karım değil mi kardeşim öperim” dedi.