Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tamer Karadağlı’nın kızı Zeyno yazar oldu
Tamer Karadağlı’nın kızı Zeyno yazar oldu
Tamer Karadağlı ve Arzu Balkan’nın 14 yaşındaki kızları Zeyno Karadağlı yazar oldu ve 'Bence Covid-19' başlıklı ilk yazısıyla dikkat çekti.
Magazin 4 Mayıs 2020 - 09:23

Tamer Karadağlı ve Arzu Balkan’ın çocukları olan ve Zeyno Karadağlı 14 yaşında… Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Piyano Bölümü sekinzinci sınıf öğrencisi olan Zeyno, piyano çalması, resim çalışmaları, dublaj ve seslendirme yapmasının yanı sıra yazar tarafını da gösterdi.

Ankara Gazeteciler Cemiyeti'nin çıkardığı bir gazetede “Bence Covıd-19” başlıklı yazısıyla dikkat çeken Zeyno, köşe yazarlığına da göz kırpmış oldu. Tamer Karadağlı kızı ile bir kez daha gururlandığını belirterek “Annesi de bende onun en iyi şekilde yetişmesi için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Zeyno çok sakin yapılı ve becerikli bir genç. Severek yaptığı her şeyi başarılı bir şekilde yapıyor. Anne babası olarak çok gururluyuz” dedi.