Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tanem Sivar köpeklerinin mezarından paylaştı
Tanem Sivar köpeklerinin mezarından paylaştı
Geride bıraktığımız yıl kasım ayında uzun süredir baktığı köpekleri öldürülen sunucu Tanem Sivar'dan duygusal bir paylaşım geldi.
Magazin 20 Mart 2018 - 12:47

Gözü gibi baktığı ve adeta üzerlerine titrediği köpekleri Django ve Pamuk komşusu tarafından zehirlenerek öldürülen sunucu Tanem Sivar, yaşadığı şoku atlatabilmiş değil… Geride bıraktığımız yıl kasım ayında yaşanan bu acı olayın üzerinden sadece on gün geçtikten sonra olayın suçlusu olduğu anlaşılan 52 yaşındaki komşusu gözaltına alınan Sivar, bu davanın görüleceği günü iple çekiyor. Marmaris'in Bozburun Mahallesi'nde geçen yıl 7 Kasım'da sunucu Tanem Sivar Dirvana ve eşi Edhem Dirvana'nın köpekleri ‘Django' ve ‘Pamuk' zehirlenerek öldürülmüş ve konu uzun süre tartışılmıştı. Tanem Sivar, Instagram hesabından ‘Canımız gerçekten çok yanıyor, içimiz acıyor' paylaşımıyla üzüntüsünü duyurmuştu. Olayla ilgili sürdürülen soruşturma kapsamında önce gözaltına alınıp sonra serbest bırakılan ve ardından tekrar gözaltına alınan çiftin komşuları K.Ü., sorgusunun ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı.

MAHKEME GÜNÜNÜ BEKLİYOR

Sivar, sosyal medya hesabından olayın üzerinden birkaç ay geçtikten sonra dava zamanıyla ilgili bir paylaşımda bulundu. Köpeklerini zehirleyen komşusunun 17 Nisan’da hakim karşısına çıkacağını söyleyen sunucu köpeklerinin mezarının fotoğrafını paylaşarak bu gelişmeyle ilgili bilgi verdi.

tanem-sivar-ic