Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tarantino’dan yeni film müjdesi! Brad Pitt ve Jennifer Lawrence ile görüşüyor
Tarantino’dan yeni film müjdesi! Brad Pitt ve Jennifer Lawrence ile görüşüyor
Quentin Tarantino, Manson cinayetlerini beyaz perdeye taşıyor. Film önümüzdeki yaz çekilecek. Quentin Tarantino, Manson Ailesi’ni ve cinayetlerini konu edecek bir film çekecek. Tarantino’nun, başroller için Brad Pitt ve Jennifer Lawrence’la görüştüğü ortaya çıktı.
Magazin 13 Temmuz 2017 - 15:01

Senaryosu Tarantino tarafından yazılan yapımın, Manson'lar tarafından öldürülen ve aynı zamanda Roman Polanski'nin de eşi olan Sharon Tate'i merkezine alan bir film olacağı söylendi. Söz konusu karakteri de Jennifer Lawrence'ın canlandırması gündemde. Aynı karakter için düşüünlen bir diğer isim ise Margot Robbie.

Tarantino önceki filmlerinde olduğu gibi Harvey ve Bob Weinstein'la çalışacağı yeni projesigerçek olaylardan uyarlanan ilk filmi olma özelliğinde. Filmin başrolü için adı geçen oyunculardan Brad Pitt'le daha önce Inglorious Basterds filminde çalışmıştı.

FİLM ÖNÜMÜZDEKİ YAZ BAŞLAYACAK

Quentin Tarantino, The Hateful Eight‘in ardından verdiği röportajlarda iki uzun metraj film daha çekip emekliye ayrılmak istediğini açıklamıştı.