Sözcü Plus Giriş

Tarık Akan’dan bebek açılımı

Tarık Akan, hayat arkadaşı Acun Günay’la birlikte romantik bir yemek yedi.

Güncellenme: 14:03, 02/02/2016
Tarık Akan’dan bebek açılımı

Son olarak Ekim 2012’de görüntülenen Tarık Akan (66) ve hayat arkadaşı Acun Günay önceki akşam Yeşilköy’de bulunan Yüksel Balık’ta baş başa akşam yemeği yedi. Yaklaşık dört saatlik yemek keyfi yapan ikili, arka masalarında bulunan bir çiftin bebekleriyle ilgilendiler. Acun Günay’ın öpmeye doyamadığı bebeği kucağından düşürmemesi dikkatlerden kaçmadı.

TARIK’IN HAYATINDA SADECE BEN VARIM

Mekan çıkışı neşeli halleriyle dikkat çeken ünlü çift gazetecileri karşılarında görünce şaşırdı. Tarık Akan “Çocuklar kaç yıldır görüntülenmiyorduk. Bravo emeğinize sağlık” dedi. Acun Güntay muhabirlerin “Acun Hanım yıllar geçmesine rağmen çok gençsiniz. Tarık Bey’in yanında başka bir hanımefendi var zannettik” sözlerine kahkaha atarak şu sözleri söyledi: “Canlarım Tarık’ın hayatında yıllardır ben varım. Başka kadın olamaz.”

Tarık Akan

BEBEK Mİ DÜŞÜNÜYORLAR?

66 yaşındaki Tarık Akan’ın sevgilisi Acun Günay gazetecilerin “Acun Hanım mekan içerisinde şirin bebeği elinizden düşürmediniz. Acaba bebek özleminiz mi var?” sorusuna gülümseyerek “Keşke” dedi ve güldü. Tarık Akan’sa bu soru hakkında gelen soruyu “Çocuklar sizle şakalaşıyor Acun Hanım” yanıtını verdi.

SOZCU / Emre ÇEVİK

Yayınlanma Tarihi:13:29,