Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tarkan kızı Liya’nın fotoğrafını ilk kez paylaştı
Tarkan kızı Liya’nın fotoğrafını ilk kez paylaştı
Eşi Pınar Tevetoğlu’nun Anneler Günü’nü sosyal medya hesabından paylaştığı satırlarla kutlayan Tarkan bu paylaşımında kızı Liya'nın fotoğrafını da ilk kez paylaşmış oldu.
Magazin 13 Mayıs 2019 - 07:13

Geride bıraktığımız ‘Anneler Günü’nü kutlamayı unutmayan Tarkan Tevetoğlu annesiyle birlikte çekilmiş bir fotoğrafı paylaştı ve altına da:

“Canım annem… Ne cefalarla, zorluklarla ve fedakarlıklarla büyüttün yavrularını. Hakkın ödenmez. Daha nice sağlıklı ve huzurlu anneler gününe hep birlikte inşallah… Seni çok seviyorum. Ayrıca bütün annelerin de anneler gününü tüm kalbimle kutlarım” notunu düştü.

Tarkan hemen sonrasında eşi Pınar ve kızı Liya’nın fotoğraflarının olduğu bir kare paylaştı ve “Seni unuttuğumu sanma Pınarım… İlk anneler günün kutlu olsun canım benim. Ben ve Liya seni çok seviyoruz” yazdı. Megastar Tarkan böylelikle kızı Liya’nın fotoğrafını da ilk kez sevenleriyle paylaşmış oldu.