Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tarkan Süalp kanserli çocuklar için çağrıda bulundu
Tarkan Süalp kanserli çocuklar için çağrıda bulundu
Tarkan Süalp sosyal medya hesabından kanserli çocuklarla ilgili çok önemli bir paylaşımda bulundu.
Magazin 29 Ocak 2018 - 15:56

Çok sayıda takipçisi olan ünlü isimlerin sosyal medya hesaplarını insan temelli kampanyalara ve duyuralara açmaları ilk defa yaşanmıyor. Bu tarz bir paylaşımı da Tarkan Süalp yaptı. Facebook hesabından takipçilerine seslenen ve kanserli çocukları mutlu etmek adına bir organizasyon gerçekleştirmek isteyen Süalp şu satırlara yer verdi:

“Kanserle mücadele eden çocuklar için… Porsche, Ferrari benzer araç sahibi arkadaşlar… Bizler çok şanslıyız ki çocukluğumuzda hayal ettiğimiz araçlara bugün sağlıklı bir şekilde binebiliyoruz. Ancak maalesef ki bir çok çocuk var ki onlar hayal de etse böyle bir şeyi yapma şansları yok çünkü onlar kanserle mücadele ediyorlar. Onun için bir fikrim var, gelin bir gün bunların arasından aynı hayalde olan ve dışarıya çıkabilecek olanlarla hep beraber toplanıp, çocuk onkoloji hastanesinden bir cumartesi sabahı hepimiz gelerek birer çocuk alalım bir boğaz turu yapalım, Rumeli kavağı vs. gibi bir yerde yemek yeyip onlara sonra geri bırakırız. Elbette bunun yapılabilirliğini önce Kanserli Çocuklara Umut Vakfı ile görüşeceğim (BU KONUDA HER TÜRLÜ YARDIMCI OLABİLECEK VARSA ÇOK SÜPER OLUR) ama öncesinde ilk adım kaç gönüllü arkadaş var ne kadar araç olabiliriz bunu öğrenmek istedim. Arkamıza gerekirse bir ambulans vs de alırız.

Bekliyorum.

Tarkan”

Son güncelleme: 15:57 - 29.01.2018