Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tarkan’dan ‘Kadına Şiddete Hayır’ paylaşımı
Tarkan’dan ‘Kadına Şiddete Hayır’ paylaşımı
Tarkan Tevetoğlu eski günlere ait fotoğrafların paylaşıldığı perşembe günü 'Kadına Şiddet' konusunda bir paylaşımda bulundu.
Magazin 9 Kasım 2017 - 14:41

Geride bıraktığımız yaz ayında 10 adını verdiği albümüyle sevenlerini mutlu eden Tarkan, dönem dönem eşinin hamile olduğu yönünde haberlerle gündeme gelse de bu iddiaları kısa sürede yalanlıyor. Megastar Tarkan, perşembe günü hesabından eski dönemlere ait fotoğrafların paylaşıldığı TBT trendini pas geçmedi ve ‘Kadına Şiddet’le ilgili bir paylaşımda bulundu. İşte Tarkan’ın paylaştığı fotoğraf ve yazdıkları:

tarkan-ic

“Güne bir sürü kadına şiddet haberleriyle uyandık yine. “Bu tbt’nin tam zamanı” dedim içimden. Ülkemizde kadına şiddetin arttığına sessizce tanık olmak yerine “Kadına şiddete hayır” diye haykıralım. Hukuki mercilerin, kadınların ölümüne sebep olanlara, kadınlara şiddet uygulayanlara gerekli cezayı vermeleri için çağrıda bulunalım. Hep birlikte şiddete maruz kalan kadınlara destek olalım. Bu gidişata “dur”diyelim.”