Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tarkan’ın eşi iki aylık hamile!
Tarkan’ın eşi iki aylık hamile!
Geçen yıl baba olan Megastar Tarkan, eşinin kendisine verdiği sürpriz haber ile ikinci kez baba olacağını öğrendi.
Magazin 28 Ekim 2019 - 11:13

2016 yılında hayranı olan Pınar Hanım ile nikah masasına oturan Tarkan Tevetoğlu 2018 yılının Temmuz ayında baba olmuştu. Liya adını verdiği bir kız bebek sahibi olan Tarkan, 2. Sayfa adlı magazin programında yer alan iddiaya göre yeniden baba olmaya hazırlanıyor. İki aylık hamile olan Pınar Tevetoğlu ve Tarkan son olarak geçtiğimiz hafta bir düğüne katılmış ve basın mensuplarının karşısına geçmişti.

TARKAN’DAN YENİ VİDEO GELECEK Mİ?

Tarkan, doğduğundan bu yana merak edilen kızı Liya’nın yüzünün görüldüğü ilk kareyi bir süre önce Instagram hesabından ” İyi pazarlar ” notuyla paylaşmış ve çok sayıda beğeni almıştı. Özellikle sanatçı dostlarından çok sayıda ‘Maşallah’ yorumu alan Tarkan’ın bu fotoğraftan kısa süre ikinci kez baba olmaya hazırlandığı haberinin duyulması son derece dikkat çekici oldu.

Megastar Tarkan eşinin ilk hamileliğini son derece dikkat çeken ve bol miktarda taklidi yapılan bir video ile duyurmuştu. Tarkan’ın ikinci kez baba olacağı iddiası ortaya atılınca herkesin aklına o ilk paylaşım geldi.

İŞTE O VİDEO:

 

Son güncelleme: 11:35 - 28.10.2019