Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tasha Türkiye’ye geldi telefonunu gösterdi
Tasha Türkiye’ye geldi telefonunu gösterdi
Adı Murat Dalkılıç'ın dansçısı Ömer Yeşilbaş ile yaptığı cinsel içerikli yazışmalarla gündeme gelen Tasha olaya açıklık getirmek için Türkiye'ye geldi.
Emre ÇEVİK
Magazin 7 Nisan 2017 - 13:57

Popçu Murat Dalkılıç’ın dansçısı Ömer Yeşilbaş’ın Rus şarkıcı Tasha’ya gönderdiği ve Dalkılıç’ın da adının kullanıldığı ahlaksız teklif içeren mesajlar, geçtiğimiz günlerde magazin gündeminde adeta bomba etkisi yaratmış , açıklama üstüne açıklamalar yapılmıştı.

tasha-ic

‘HESAP SAHTE DEĞİL, BENİMLE KONUŞTU’

Rus model Tasha geçtiğimiz akşam Etiler Saruhan'da gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ömer Yeşilbaş ve Murat Dalkılıç'ın, “Mesajların sahte bir hesaptan gönderildiğini düşünüyoruz” açıklamalarına karşılık konuşan Tasha, telefonundaki mesajları basın mensuplarına tek tek göstererek “Hesap sahte olsa, bu konuşmalardan sonra neden hemen silinsin! Ayrıca bu konuşmaların içerisinde aranjörüm Cüneyt ve ortak tanıdığımız birkaç isim hakkında sohbetlerimizi sahte arkadaş nereden bilsin, yani Dalkılıç'ın ve Yeşilbaş'ın siber saldırıya uğramış ihtimalleri yok, yazışmaların hepsi doğrudur” dedi.

tasha-ic-2

MURAT DALKILIÇ’LA TANIŞMADIM

Kendisine yapılan bu mesaj olayı karşısında şoke olduğunu ifade eden Tasha, Yeşilbaş'ın Whatsapp mesajlarını yayınlarken çoğu mesajı silerek yayınladığını söyledi. Gazetecilerin, ‘Murat Dalkılıç’ı daha önce tanıyor muydunuz?’ sorusuna “Ben Murat Dalkılıç ile daha önce tanışmadım ve bir iletişimimiz olmadı sadece Türkiye'de sevilen bir şarkıcı olduğunu biliyorum” dedi.