Sözcü Plus Giriş

Tatlı İntikam 11. bölüm 2. fragmanı izle: Sistalardan işbirliği

Tatlı İntikam 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Başak, Bülent'ten ayrılıyor ama başkasına da kaptırmak istemiyor.

Güncellenme: 10:41, 01/06/2016
Tatlı İntikam 11. bölüm 2. fragmanı izle: Sistalardan işbirliği

Kanal D’nin sevilerek izlenen romantik komedi dizisi Tatlı İntikam’ın 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde yüzük olayının iç yüzünü öğrendikten sonra Bülent’ten ayrılan Başak, onu başkalarına kaptırmamak için sistaları ile işbirliği yapıyor. Bülent ise aşk acısını unutmak için Sinan ile birlikte kulübe eğlenmeye gidiyor. İkilinin eğlenmeye gideceğini öğrenir öğrenmez onların gideceği yere gidiyor.

Pelin ile araları bir hayli bozuk olan Sinan, Rüzgar'a verdiği sözü tutuyor ve ikili formalite icabı evleniyor. Bakalım bizim kıskançlıktan fena halde çatlayan Pelin'imiz bu durumu nasıl karşılayacak?

 

BAŞAK'TAN ÇILGINCA HAREKET

Bülent tarafından aldatıldığını düşünen Başak çılgınca bir hareket yaparak, Bülent'in fotoğrafının yer aldığı afişlerle tüm sokakları donatıyor. Afişte ise “Yüzüne tükürün!” başlığı altında “Evlilik vaadiyle kandırdı. Onurumla oynadı. Kızınızın, bacınızın, kendinizin başına gelmiş gibi düşünün.” yazısı yer alıyor. Bülent bu yazıyı gördüğünde ne yapğacağını şaşırırken mahalleli tarafından da kınanıyor.

Tatlı İntikam 11. bölümü ile 4 Haziran Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında…