Tatlı İntikam 14. bölüm 2. fragmanı izle: “Pelin benim karım olacak”

Tatlı İntikam 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Pelin, babasının Sinan hakkında her şeyi anlatmasıyla gözyaşlarına boğulup öfkeye kapılıyor ve sevdiği adama tokadı yapıştırıyor.

Tatlı İntikam 14. bölüm 2. fragmanı izle: “Pelin benim karım olacak”

Kanal D’nin yayınlandığı ilk günsen itibaren büyük ses getiren dizisi Tatlı İntikam’ın 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Sinan’ın Rüzgar’la evli olduğunu öğrenen Pelin gözyaşlarına boğuluyor ve Sinan’a tokadı yapıştırıyor. Bununla da yetinmeyen Pelin çektiği bu acıyı unutmak için Paris’e gitme kararı alıyor. En yakın arkadaşının Paris’e gideceğini duyan Başak ise çaresizliğe kapılıyor.

 

“PELİN BENİM KARIM OLACAK”

Pelin’in Sinan’dan ayrıldığını duyan Kerem Sinan’a “Demek ki artık rahatça çiçek gönderip Pelin’le buluşabilirim” diyor. Bu sözlerin ardından sinirden deliye dönen Sinan “Ne diyorsun lan sen! Ulan sen Pelin’ime benim sevgilime nasıl çiçek gönderirsin! O kız benim karım olacak lan!” diyerek yumruğu yapıştırıyor. aldığı darbenin ardından yere yığılan Kerem Sinan’dan “Tamam Sinan” diyerek özür diliyor.

 

Tatlı İntikam 14. bölümü ile 24 Haziran Cuma saat 20.00’de Kanal D ekranlarında…

Loading...