Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 19. bölüm fragmanı izle: Meliha Hanım Sinan’ı sildi
Tatlı İntikam 19. bölüm fragmanı izle: Meliha Hanım Sinan’ı sildi
Tatlı İntikam 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Sinan, Pelin'i kaybetmemek için annesinin karşısına dikiliyor.
Magazin 10 Ağustos 2016 - 13:21

Kanal D’nin reytinglerde zirveyi kimselere kaptırmayan romantik komedi dizisi Tatlı İntikam’ın 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Sinan, Pelin’i kaybetmemek için en sonunda annesinin karşısına geçerek Rüzgar ile çevirdikleri oyunu anlatıyor. Ardından yakışıklı adam Pelin’i sevdiğini ve onun değiştiğini belirtiyor. Meliha Hanım ise her zamanki gibi Pelin’in bir oyun çevirdiğini söyleyerek oğluna serzenişte bulunuyor. Sinan ise ısrarlı bir şekilde Pelin’den vazgeçmeyeceğini söylüyor. Bu sözlerin ardından Meliha Hanım, Sinan’a rest çekerek “O zaman benim Sinan adında bir oğlum yok” diyor.

Tatlı İntikam 19. bölümü ile 13 Ağustos Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Pelin, kendisini kaçıranın Rüzgar olduğundan şüphelenir; ama, Sinan'ı bu konuda ikna etmek zordur. Sinan, Rüzgar'ın böyle bir şey yapmasına ihtimal bile vermiyordur. Sinan'ın her zaman Rüzgar'a olan bu sarsılmaz inancı Pelin ile arasının açılmasına neden olur. Sinan, Pelin'in gönlünü almaya çalışırken Pelin her adımda biraz daha Rüzgar'dan emin olmaya başlar.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.