Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tayfun Erdoğan’dan dedesine duygu dolu satırlar
Tayfun Erdoğan’dan dedesine duygu dolu satırlar
Zaman zaman babası Emrah'la ilgili paylaşımlar yapan Tayfun Erdoğan, bu kez dedesiyle ilgili duygularını paylaştı.
Magazin 5 Şubat 2018 - 08:48

Babası Emrah Erdoğan’la ilgili açıklamalarıyla kendisinden söz ettiren Tayfun, kimi zaman babasını suçlayıcı ifadeler kullansa da günün sonunda ona duyduğu sevgiyi net bir şekilde belirtmekten de kaçınmıyor. Şimdilerde evlilik aşamasında olan Tayfun Erdoğan bu kez yıllar önce dedesiyle çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı ve altına da şunları yazdı:

tayfun-erdogan-ic

“Dedem mi desem sana ne desem sana ben! Gözümü her kapadığımda sen, gözlerimi ilk açtığımda annemden önce sendin hep benim gözümün önünde, sen değil miydin çocukken gecenin bir vakti canım bir şeyler çekti yorgun gelip beni sırtına alıp götüren bakkala, sen değil miydin hasta olduğumda annemden önce başımdan ayrılmayan, sen değil miydin yatağa giderken ‘Tayfunsuz yatamam’ diyip benimle birlikte uyuyan bana o kadar güzel şeyler aşıladın ki bu yaşıma kadar ve sana o kadar imreniyorum ki dedem bütün çocuklarına kol kanat geren ayırt etmeyen ADAM GİBİ ADAMSIN bunu yaptın başardın sen evet başardın, Allah senin gibi bir baba aile bireyi olmayı nasip etsin bana da… Çınar'ım büyük Çınar'ımız Allah seni başımızdan eksik etmesin”

 

Son güncelleme: 08:49 - 05.02.2018