Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
TEB BNP Paribas İstanbul Cup’a görkemli açılış
TEB BNP Paribas İstanbul Cup’a görkemli açılış
Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB) isim sponsorluğunda ve Türkiye Tenis Federasyonu’nun (TTF) katkılarıyla, Garanti Koza Arena’da düzenlenecek TEB BNP Paribas İstanbul Cup'ın açılışı görkemli bir partiyle gerçekleştirildi.
Magazin 26 Nisan 2017 - 13:15

Bu yıl 10’uncusu düzenlenecek olan TEB BNP Paribas Istanbul Cup için düzenlenen parti eğlenceli anlara sahne oldu. ENBE Orkestrası Behzat Gerçeket şefliğinde Türkiye’nin yükselen yıldızları Simge Sağın, Derya Uluğ, Buray, İlyas Yalçıntaş ve Tuğba Yurt sergiledikleri performansla müzikseverlerin beğenisini topladı.

Koza Woos Genel Müdürü Yavuz Selek'in ev sahipliğinde Four Season Hotel'de gerçekleşen partiye turnuvanın yıldız oyuncularının yanı sıra iş ve sanat camiasından isimlerinde yer aldığı 3 bin 500 davetli katıldı.
behzatgerceklerİZMİR MARŞI’YLA COŞTULAR

ENBE Orkestranın muhteşem müzik ziyafetiyle başlayan partide sırasıyla Buray, Tuğba Yurt, İlyas Yalçıntaş, Simge Sağın ve Derya Uluğ sahne alarak geceye renk kattı. Partinin finalinde ise aynı anda sahne alan ünlü şarkıcılar “Bir Başkadır Benim Memleketim ve İzmir Marşı”nı hep birlikte söyleyerek partide bulunan davetlilere uzun bir süre hafızalardan silinmeyecek bir gece yaşattı.

ipeksoylu