Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
15 Mart’ta ödül oyununu kim kazandı? Survivor son bölümde neler oldu? Survivor’da tehlikeli yakınlaşma!
15 Mart’ta ödül oyununu kim kazandı? Survivor son bölümde neler oldu? Survivor’da tehlikeli yakınlaşma!
Survivor'da All Star ile Gönüllüler arasında hem rekabet hem de gerginlik kızışıyor... Survivor'ın son bölümünü kaçıranlar 15 Mart'ta ödül oyununu kim kazandı merak ediyor. Yeni katılan yarışmacılar ile ortalık iyiden iyiye gerildi. Peki bu hafta ödül neydi? Survivor'da ödül oyununu kim kazandı?
Magazin 16 Mart 2018 - 00:25

Survivor’da Sema ile Nagihan arasında tehlikeli yakınlaşma.. İki yarışmacının her karşılaşması merakla izleniyor zira her ikisi de en iyi olduğunu iddia ediyor. Alp Kırşan açıkladı, bu hafta hem Gönüllüler’e hem de All Star’a ikişer yeni yarışmacı katıldı. Peki bu hafta hangi takım ödülü kazandı? İşte kıran kırana yapılan yarışlar ve bütün ayrıntılar…

ALL STAR’DA NAGİHAN HAKKINDA NELER KONUŞULDU?

Ümit Karan: Eskiden bir takım arkadaşımız vardı ismi lazım değil. Bana bulaştı sebebini bilmiyorum. Bu benim lakabım bana kaptan diyorlarsa bunu ben kazandım. Bu sevgi ve saygının sonucu. Ben adada kimse ile pek konuşmam sahaya çıkınca performansımı sergiliyorum. Herkesin fikri soruluyor ve öyle takım kuruluyor. Bundan sonra Allaha yakın bana uzak olsun. Adını bile anmam artık.

Sema: Biz ne kadar kötüymüşüz. Ama sevgili Gönüllü arkadaşımız gene de bize değer vermiş. Biz notunu verdik ama Gönüllüler bakalım ne diyecek.

 

Turabi: Nihat Doğan iyi bir sezon geçirdi. Hepimizi çok eğlendiriyordu iyi bir adamdı.

Damla: En az performansı gösteren Nihat olduğu için gitmesi iyi oldu.

Nagihan: Bana yapılan haksızlıkların bir kısmını anlattım.

Hakan: Survivor sonuna kadar Sema ile Nagihan’ın oyunlarını sayacağım bakalım hangisi daha iyi.

 

ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor’da bu hafta Gönüllüler fırtınası esti, All Star iyiden iyiye zorlanmaya başladı. Peki Survivor son bölümde neler yaşandı, ödül neydi? Nagihan’ın Gönüllüler’e geçmesinin yankıları sürüyor. Sema bu hafta formda değil. Alp Kırşan sürprizleri açıkladı. İşte Survivor son bölüm özeti…

Alp: En iyiler yarışmasında mücadele edeceksiniz bakalım kim kazanacak. Bazı sürprizlerim var. Doktorla konuştum Hakan artık boyunluğunu çıkarabilirsin. 2-3 gün gözetimde kalacaksın sonra oyun oynayıp oynayamayacağın belli olacak. İlk sürpriz Hakandı. Gelelim diğer sürprize. Biliyorsunuz iki takıma da yedek yarışmacılar gelecekti. Toplamda 4 kişi katılacak. 2-2 takımlara ayrılacak. Batuhan ve Mustafa Kemal Gönüllüler’e , Yiğit ve Elif de All Star takımına geldi.

Ödülümüz pirinç ve bulgur. Ayrıca kazanan takım turuncu barakaya geçecek. Parkurun başında başlıyorsunuz önce havuz ardından puzzle var ve masa var delikler tuzak, iki başarılı atış yapan kazanacak.

Oyun sırasında Anıl kaybedince sinirlendi ve takım arkadaşı Hakan ile tartıştı.

 

All Star: 9 Gönüllüler: 9 Bayrak yarışına gidiliyor.

Sema Ümit
Funda Anıl

All Star: 9 Gönüllüler: 10 Gönüllüler ödülün sahibi oldu. Funda’nın başarılı atışı Gönüller’e erzak ve baraka olarak döndü.

Funda’nın atışlardaki başarısı Sema’yı sinirlendirdi: Kızın tek işi atış yapmak gibi çat çut hepsini attı.

Sema: Biraz benim beceriksizliğim Funda’nın atışları da çok iyiydi. Tebrik ederim.

Ümit: Birkaç gün yataklarda yatsınlar Hakan’ın boynuna iyi gelir.

Nagihan: All Star’dan oyun almak bizim için başarı. Ara ara kaybetsek bile bundan sonra daha çok kazanacağız.

Funda: Çok zorlandık. Önemli olan zoru başarmak. Karşı taraf zaten çok iyi. Ben yatakta değilim erzak istiyordum.

Hilmi Cem: Herkes elinden geleni yaptı bugün talihsizlik oldu. Sema çok başarılı ama bir tane oyun alsa böyle olmazdı.

Sema: Bir ışık geldi ama ben göremedim. Elif’i oyuna soksak belki yatak olurdu. Oyunu görür görmez Damla nerdesin dedim. Tek sebep benim.

Sahra: Ümit Karan finalde çok stres yapıyor. Final oynamamalı. Sema çok üzüldü.

Yiğit: Kurtlar sofrasının içindeyim. Tepeye çıkmışlar bekliyorlar. Elimden geleni yapıp takımım için mücadele edeceğim. Şuan kimsenin huzurunu bozmak istemiyorum ama hesap vakti gelecek.

Nagihan: Çok mutluyum. All Star ne kadar hafife alırsa alsın biz ödülleri almaya devam edeceğiz.

Hakan:
En güzeli adamıza iki tane erkek oyuncu gelmesi.

Anıl:
İkisi de çok tatlı insanlar. Keşif sırasındalar şuan.

Alp: Survivor’da yeni bir dönem başlıyor. Izgara tavuk ve salata. Adaya özel iki eğitmen geliyor. Oyunu kazanan takımın adasına eğitmenler gelecek ve yarışmacıları eğitecek. Ayrıca kolalar olacak. Uzun bir parkur var engelleri aşıp halkaları atmanız gerekecek.

All Star: 8 Gönüllüler: 8 Bayrak yarışına gidiliyor.

All Star: 10 Gönüllüler: 8 Ödülün kazananı All Star oldu.

 

Son güncelleme: 07:47 - 16.03.2018