Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tek Yürek dizisi oyuncuları: Tek Yürek dizisinin konusu ne?
Tek Yürek dizisi oyuncuları: Tek Yürek dizisinin konusu ne?
Tek Yürek dizisinin ekran macerası başladı. Dizinin reytingleri ve yeni bölümleri şimdiden merak ediliyor. Başrolde ise yakışıklı oyuncu Hilmi Cem İntepe yer alıyor. Hilmi Cem son olarak Survivor 2018'de yarışmış ve 4.olmuştu. Tek Yürek dizisi hakkında detaylı bilgileri haberimizde düzenledik.
Magazin 7 Şubat 2019 - 19:01

Reyting canavarına yenilen diziler bir bir final yaparken yerine yenileri başlıyor. Bu akşam TRT 1 ekranlarında Tek Yürek isimli dizi başlıyor. Dizi severler Tek Yürek hakkında ayrıntılı bilgi edinmek istiyor. Tek Yürek dizisinde mahallenin delikanlıları buz hokeyi takımı oluşturacak ve onların başına gelen çeşitli maceralar ekrana gelecek. Peki Tek Yürek dizisi oyuncuları kimdir? İşte dizinin oyuncuları…

TEK YÜREK DİZİSİNİN KONUSU

Kanada'da yaşayan Halit, eşini kaybettikten sonra, kızı Deniz ve oğlu Rüzgar'la yapayalnız kalır. Buz hokeyi koçluğu yaptığı takımda bir oyuncusuyla yaşadığı bir olay kariyerinin son bulmasına neden olur. Çocuklarıyla İstanbul'a, babasından kalma evlerine geri döner. Tam bu sırada, semtinin Belediye Başkanıyla tesadüfen karşılaşır ve bu vesileyle de buz pistinden haberdar olur. Başkan vizyon sahibi, spora düşkün girişimci bir kişidir. Yıllar önce buz pistini kurmuş, ‘Geri Dönüşüm' projesi kapsamında insanları paten yapmaya teşvik etmek istemiştir. Şimdi bu mekanda daha büyük işler yapma vakti gelmiştir. Bu güzel tesadüf Halit'e yeni bir fırsat verir, bir buz hokeyi takımı kuracaktır ama kimle?

TRT 1'in Degas Film imzalı, merakla beklenen yeni dizisi “Tek Yürek” 7 Şubat Perşembe günü izleyiciyle buluşacak.

Halit hiç bir zaman kolayı seçmemiştir hayatı boyunca. Takımı mahallenin delikanlılarından kurmaya karar verir. Buz hokeyinden habersiz olan gençlerden. Kardeşi ve arkadaşları için her zorluğa göğüs geren ekibin lideri, Yiğit “Hercai”, Yusuf “Arabulucu”, Oğuzhan “Becerikli”, Akif “Çocuk kalpli”, Mazlum ve mahallenin kötü adamı Sait'in naif oğlu Umut'tan.

TEK YÜREK DİZİSİNİN OYUNCULARI

Hilmicem İntepe
YİĞİT SARUHAN
Ben Yiğit Saruhan… Babam öldüğünde küçüktüm, kardeşimi ben büyüttüm. Beni de Sait abim.. Hayat bana zor, ama dostlarımla tek yürek… Her şeye varım. Savaşan adamın aklında sadece hayatta kalmak vardır, o yüzden hayal kurmak bana lüks derdim… Demek hayattan alacaklıymışım… Kolay mı, asla. Mücadelem asıl şimdi başlıyor!

Anıl Tetik
YUSUF ZENGİN
Ben Yusuf Zengin… Gencim zekiyim, valla hiç alçak gönüllü olamayacağım, yakışıklı adamım… Tek ailem ablam İlknur… Bir de dostlarım tabi, soyadım gibi gönlüm de zengin… Ha bir de Aslı var. O gerçekten zengin… Tabi yaşadığım hayatı bilmiyor. Ama anlatacağım bir ara… O iş bende… Ciddiye aldığım bir şey yok mu, var. Bu sene şampiyonuz. Yusuf dediydi dersiniz. .

Tugay Bahşi
MAZLUM KAHRAMAN
Ben Mazlum Kahraman… Kapı gibi adamım ayıptır söylemesi… Dostlarım da her tür belada bana güvenir, anam da… Dışardan güçlüyüm, ama içimi bana sor. Bazı şeyler zor gelir. Mesela babam… Huzurumuz yok evde. O çok koyar bana, belli etmem. Ha bir de Yaren var. Aşığım, ama ölsem açılamam. Duygular zor, ama aksiyon öyle mi? Buz pistinde şiir gibi kayarım. Yani… Çoğu zaman. Benimle sürprize hazırlıklı olun derim.

Kaan Altay Köprülü
AKİF GÜLMEZ
Ben Akif Gülmez… Hayatın baharında derler ya, ben de o hesap… Ama baharda kışı yaşıyorum… Ben fazla gülmem, hayat bana öğretmedi çünkü… Başımda bir bela var, kimseye anlatamam. Canım Allah'a emanet… Bir evim, sıcacık bir yatağım, bir ailem yok… Çok takmıyorum aslında, arkadaşlarım var. Ve artık bir umudum… Her şeye rağmen vazgeçmeyeceğim yepyeni hayallerim.

Atakan Yılmaz
OĞUZHAN ÖZGÜR
Ben Oğuzhan Özgür… Buz pistinde siküriti olarak çalışıyorum… İşim önemlidir, çalışkanımdır, napayım bakmam gereken hasta bir anam var benim… Efendi adamımdır, ama can dostlarımın bir bakışı yeter belaya dalmama, o ayrı. Ekip demişken, onlar benim ikinci ailem… Şimdi hep beraber yeni hayallere koşuyoruz. Sonu iyi olacak, biliyorum.

Son güncelleme: 21:40 - 07.02.2019