Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tek Yürek konusu ve oyuncuları: Tek Yürek dizisinde kimler oynuyor?
Tek Yürek konusu ve oyuncuları: Tek Yürek dizisinde kimler oynuyor?
Tek Yürek dizisinin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. TRT 1'in yeni vizyona girecek dizisi Tek Yürek'in konusu ve oyuncuları araştırılmaya devam ederken haberimizde derledik. İşte Tek Yürek dizisinin konusu ve oyuncuları...
Magazin 7 Şubat 2019 - 13:51

Tanıtımlarıyla dikkat çeken dizi Tek Yürek’de ilk bölüm merak ediliyor. Tek Yürek dizisinin konusu ve oyuncuları da bu noktada merak edilen detaylar arasında. Tek Yürek dizisi ailesi ile birlikte yeni bir başlangıca hazırlanan Halit ve sıfırdan zirveye giden yolda ki gençlerin hikayesini ekrana taşıyacak. Peki, ağırlıklı olarak genç isimlerden oluşan Tek Yürek dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

TEK YÜREK KONUSU VE OYUNCULARI

Dizinin senaryosunu Meriç Demiray, Banu Tezcan ve Elif Asılkefeli'nin kaleme alırken, yönetmenliğini ise Mehmet Ada Öztekin üstlenecek. Başrollerinde Tayanç Ayaydın, Hilmicem İntepe, Anıl Tetik, Eslem Akar ve Vildan Atasever gibi önemli isimler yer alacak. Bu takımda ise Hercai” lakaplı takımın kaptanı Yiğit, arabulucu lakaplı Yusuf , becerikli lakaplı Oğuzhan, çocuk kalpli lakaplı Akif, Mazlum ve Umut'tan oluşur.

TEK YÜREK DİZİSİ KONUSU

Zeytinburnu belediyesinin hazırladığı bir topluma kazandırma projesi sonucunda ortaya çıkan bir buz hokeyi takımın Halit hocanın katkıları ile sıfır noktasından zirve noktasına yani şampiyonluğa giden efsanevi hikayesi anlatılacak. Halit hoca Kanada'da buz hokeyi koçluğu yaparken eşini kaybeder ve ülkesinde bu işe devam eder. Halit zoru seven, imkansızı imkanlı yapmaya kararlı bir koçtur ve mahallenin gençlerinden profesyonel bir takım kurup dünya şampiyonu olmayı hayal eder.