Sözcü Plus Giriş

Tekirdağ’da Volkan Konak, rüzgarı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen Marmaraereğlisi Balık Festivali etkinlikleri kapsamında Volkan Konak konseri düzenlendi.

Güncellenme: 12:51, 02/09/2018
Tekirdağ’da Volkan Konak, rüzgarı

Karadeniz Müziği’nin özgün sesi Volkan Konak önceki gün Tekirdağ’da sevenleriyle buluştu. Konak, yaklaşık 2 saat boyunca en sevilen şarkılarını seslendirdi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği konserde keyifli bir akşam yaşandı.
Konser sonunda sanatçı Volkan Konak’a çiçek takdim eden Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkan Kadir Albayrak, Volkan Konak’ı Marmaraereğlisi’nde ağırlamaktan dolayı mutlu olduklarını belirterek vatandaşların keyifli bir festival geçirmelerini diledi. Başkan Albayrak ayrıca av yasağının kalkması ile birlikte ağlarını deniz atan balıkçılara da bereketli bir yıl diledi. Sanatçı Volkan Konak da Marmaraereğlisi’nde olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirtti ve konserin gerçekleşmesinde emeği geçen Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.
İlginizi ÇekebilirVolkan Konak: Mustafa Kemal Atatürk, hepimizin Atatürk'üVolkan Konak: Mustafa Kemal Atatürk, hepimizin Atatürk'ü