Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Teoman konserine eski âşık damgası!
Teoman konserine eski âşık damgası!
Deniz Akkaya, eski sevgilisi Teoman'ın önceki akşam verdiği konserini izlemek üzere Zorlu PSM'deydi. Hızlı özel yaşantısıyla her daim gündemde kalan Akkaya, kendisini görüntüleyen muhabirlerin sorularını yanıtsız bırakarak hızla AVM'nin tuvaletine kaçtı
Magazin 8 Şubat 2017 - 20:35

Türkçe rock müziğin sevilen ismi Teoman, önceki akşam Zorlu PSM’de sahne aldı. Konserine ‘Serseri’ adlı şarkısıyla başlayan sanatçı, şarkısının sözlerini karıştırınca seyirciden özür diledi. Teoman, seyircilerine “Çok teşekkür ederim alkışladığınız için. Yanlış söyledim ama yine alkışladınız, sağolun” dedi.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

ESKİ AŞKI DENİZ AKKAYA DA ORADAYDI

Konseri izlemeye gelen isimler arasınde Seçkin Piriler ve Deniz Akkaya gibi ünlü isimler de vardı. Bir dönem Teoman’la tutkulu bir aşk yaşayan Deniz Akkaya, eski sevgilisini izlemek için Zorlu PSM’ye geldi. Muhabirlerin sorularını yanıtsız bırakan Akkaya, kendisini hızlı adımlarla AVM’nin tuvaletine attı.

Son güncelleme: 00:41 - 09.02.2017