Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tescilli güzeller podyumda
Tescilli güzeller podyumda
Haziran ayında Antalya’da gerçekleşecek Dosso Dossi Fashion Show’da tescilli güzeller Ecem Çırpan, Buse İskenderoğlu, Pınar Tartan ve Şevval Şahin de podyumda yürüyecek.
Magazin 30 Nisan 2019 - 10:42

Dosso Dossi Fashion Show, 12 Haziran'da yine adından uzunca süre söz ettirecek bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor. “Şu ana kadar yapılan en büyük şov” olarak gerçekleşecek etkinlikte ünlü top model Bar Refaeli, Çağla Şıkel ve Özge Ulusoy podyuma çıkacak. Üç ünlü modelin yanı sıra Dosso Dossi podyumu adeta güzeller geçidine ev sahipliği de yapacak. Koreografisini Yasin Soy'un üstlendiği Dosso Dossi Fashion Show'da Miss Turkey 2015 Ecem Çırpan, Miss Turkey 2016 Buse İskenderoğlu, Miss Turkey 2017 Pınar Tartan ve Miss Turkey 2018 Şevval Şahin de podyumda yürüyecek. Expo Center'da özel olarak kurulacak podyumda hünerlerini sergileyecek Türk güzeller, 30 ülkeden gelecek yaklaşık 5 bin kişiye unutamayacakları bir şov sunacak. Gelmiş geçmiş en büyük Dosso Dossi defilesinde podyumunda yerli ve yabancı yaklaşık 100 manken görev alacak.