Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
The Protector / Hakan: Muhafız dizisi ne zaman yayınlanmaya başlayacak? İşte The Protector konusu ve oyuncu kadrosu….
The Protector / Hakan: Muhafız dizisi ne zaman yayınlanmaya başlayacak? İşte The Protector konusu ve oyuncu kadrosu….
Yaklaşık iki yıl önce Türkiye'ye giren Netflix ilk Türk dizisini yakında diziseverlere sunmaya hazırlanıyor. The Protector, ilk fantastik Türk dizisi olacak. Muhafız Hakan, İstanbul'u kötülerden kurtarmak için mücadele edecek. Dizi severler merak ediyor. Hakan: Muhafız dizisi ne zaman yayınlanmaya başlayacak? Hakan: Muhafız dizisinin oyuncuları kimler, dizinin konusu ne? İşte ayrıntılar...
Magazin 6 Aralık 2018 - 22:03

Son zamanlarda internet dizileri Türkiye’de hızla artıyor. Başrolünde yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy’un yer aldığı The Protector dizisi medyada fazlasıyla yer buldu. Dizi severlerde konunun ayrıntılarını araştırıyor.

THE PROTECTOR NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

The Protector dizisinin birinci sezonu 14 Aralık’ta yayınlanmaya başlayacak. Diziyi izlemek için Netflix’e üye olmak gerekiyor.

THE PROTECTOR KONUSU VE OYUNCU KADROSU

Günümüz İstanbul’unda yaşayan ve kadim bir gizli birlikle olan bağını keşfeden genç bir adam, şehri ölümsüz bir düşmandan kurtarmak için maceraya atılır.

Dizinin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Mehmet Kurtuluş ve Okan Yalabık yer alıyor.