Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tolga Pancaroğlu kimdir? Tolga Pancaroğlu kaç yaşında ve nereli?
Tolga Pancaroğlu kimdir? Tolga Pancaroğlu kaç yaşında ve nereli?
Sunucu sevgilisi Eda Pera Küçük'e şiddet uyguladığı iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan dizi oyuncusu 26 yaşındaki Tolga Pancaroğlu kimdir, kaç yaşında ve nereli merak ediliyor. Sunucu Küçük, dizi oyuncusu Tolga Pancaroğlu'nun kendisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle sosyal medya hesabından çağrıda bulunarak, “Yalvarıyorum artık n'olur sesimi duyun" diyerek yardım istedi. Peki Tolga Pancaroğlu kimdir?
Magazin 16 Ocak 2018 - 08:11

Şiddet olayalarının ardından Tolga Pancaroğlu kimdir merak konusu oldu. Küçük, “Tolga Pancaroğlu bana bıçak çekti ve ölümle tehdit etti.” ifadelerini kullandı. İşte Tolga Pancaroğlu hakkında merak edilenler…

TOLGA PANCAROĞLU KİMDİR?

Tolga Pancaroğlu, 1990 yılında İstanbul’da doğdu. Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamdı. 2010 yılında rol aldığı Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Sonrasında ise TRT ekranlarında yayınlanan; başrollerini Settar Tanrıöğen, Uraz Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk, Melis Tüzüngüç ve Özgün Karaman'ın paylaştığı Baba Candır dizisinde Egemen karakterini canlandırdı.

Son güncelleme: 15:12 - 28.01.2020