Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tolga Sarıtaş çapkınlık turunda yakalandı!
Tolga Sarıtaş çapkınlık turunda yakalandı!
'Söz' dizisinde büyük başarı yakalayan oyuncu Tolga Sarıtaş'ın çapkınlık gecesi yarı da kaldı
Emre ÇEVİK
Magazin 7 Nisan 2018 - 12:30

Bebek’te ki Angie adlı kulübe iki bayan arkadaşı ile gelen Tolga Sarıtaş, gecenin ilerleyen saatlerinde sevgilisiyle dans edip şarkılar söylediği öğrenildi. Sarıtaş’ın kapıda habercilerin olduğunu öğrendiğinde yaptığı plan ise bir işe yaramadı. Bir bayan bir de erkek arkadaşıyla kulüpten ayrılan Tolga Sarıtaş, kız arkadaşına arkadaşının sevgilisi süsü verdi. Gazetecileri atlatmak için arkadaşlarına veda edip tek başına taksiye bindi.
tolgasaritas

PANİK ANLARI

Tolga Sarıtaş’ın ardından araçlarına binen bir bayan bir de erkek arkadaşı oyuncunun içerde sarmaş dolaş dans ettiği hanımefendiyi de aldıktan sonra gözlerden kaybolduğu görüldü. Emirgan’da otobüs durağında taksinin içinde arkadaşlarını bekleyen Tolga Sarıtaş, habercilerin geldiğini görünce panik yaparak uzaklaştı. Sarıtaş’ın arkadaşları 20 dakika kadar durakta bekledi. Panikleyip evinin yolunu tutan Tolga Sarıtaş, başka bir taksi göndererek arkadaşlarının arabasından eşyalarını aldırdı.

tolgasaritas2018
Tolga Sarıtaş başka bir taksi gönderip eşyalarını aldırıyor

Tolga Sarıtaş başka bir taksi gönderip eşyalarını aldırıyor

Son güncelleme: 12:46 - 07.04.2018