Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tolga Temiz’den Ziynet Sali’ye çağrı… Sen de açıkla
Tolga Temiz’den Ziynet Sali’ye çağrı… Sen de açıkla
Eski kaleci ve şimdilerde Almanya’da kaleci antrenörlüğü yapan Tolga Temiz, adının aşk dedikodularıyla anıldığı Ziynet Sali hakkında konuştu.
Magazin 25 Ocak 2018 - 09:40

Adı geçtiğimiz hafta şarkıcı Ziynet Sali ile aşk dedikodularına karışan Temiz, Akmerkez’e girerken görüntülendi. Muhabirlerin adının aşk dedikodularıyla anıldığı Ziynet Sali'yi hatırlatmaları üzerine Tolga Temiz, böyle bir aşk olmadığına dair Ziynet Sali’den de açıklama beklediğini belirtti. Temiz tek başına geldiği alışveriş merkezinde spor giyim mağazalarını gezdi.

ZİYNET, SOSYAL MEDYA HESABINDAN YAZMIŞTI

Tolga Temiz’in muhabirlere açıklama yapmasını beklediği Ziynet Sali, dedikodular çıkar çıkmaz sosyal medya hesabından bir açıklamada bulunmuştu. İşte Sali’nin o satırları: “Sosyal medya hesabımı takip ettiğiniz üzere yeni albümüm için stüdyodayım, konserlerimde, işimde gücümdeyim arkadaşlar. Hayatımda yeni albümümden başka hiç bir heyecan yok, olursa ilk benden duyacaksınız. Son günlerdeki aşk haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Tolga Temiz’ le hiçbir ilişkim yoktur… Sevgi ve Saygımla… ”