Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tolgahan Sayışman evlenmeden önce son kez…
Tolgahan Sayışman evlenmeden önce son kez…
Tolgahan Sayışman sevgilisi Almeda Abazi ile evlenmeden saatler önce çekilen fotoğrafını Instagram'da paylaştı.
Magazin 14 Şubat 2017 - 09:36

Los Angeles’da nikah masasına oturacak olan Tolgahan Sayışman Kaliforniya’da çekilen fotoğrafını “Bir insanı gercekten sevmek, o kişinin gülümsemesini gündoğumuna benzetmektir. Yaradanın tüm güzelliklerini size hatırlatan insanı yakalamak ayrı bir lütuf. Allah herkese beraber elele yaşlanacağı,zaman yapraklarını hayatından sevgiyle dökebileceği insanlarla birlikte olmayı nasip etsin. Bu paylaşımım da bekarlığa veda post’u olsun” notu ile sayfasında yayınladı. Böylelikle oyuncu Tolgahan Sayışman evlenmeden önceki son bekar paylaşımını da yapmış oldu.

tolgahan-sayismanTOLGAHAN VE ALMEDA’NIN NİKAHINDAN DETAYLAR

Düğün için gecelik kirası 25 bin dolar olan bir teras katı kiralandı ve çiftin nikahı da bu teras katında gerçekleşti. Tolgahan Sayışman’ın nikah şahitliğini model Tober Maier yaptı. İki yıllık aşklarını Beverly Hills’te mutlu sonla taçlandıran ikilinin nikahına 40 kişi katıldı. Belediye nikahı ile evlenen ikili düğün şarkısı olarak Beyonce’un Halo şarkısını tercih etti.

Son güncelleme: 10:00 - 14.02.2017