Sözcü Plus Giriş

Tolgahan Sayışman evlenmeden önce son kez…

Tolgahan Sayışman sevgilisi Almeda Abazi ile evlenmeden saatler önce çekilen fotoğrafını Instagram'da paylaştı.

null
Güncellenme: 10:00, 14/02/2017
Tolgahan Sayışman evlenmeden önce son kez…

Los Angeles’da nikah masasına oturacak olan Tolgahan Sayışman Kaliforniya’da çekilen fotoğrafını “Bir insanı gercekten sevmek, o kişinin gülümsemesini gündoğumuna benzetmektir. Yaradanın tüm güzelliklerini size hatırlatan insanı yakalamak ayrı bir lütuf. Allah herkese beraber elele yaşlanacağı,zaman yapraklarını hayatından sevgiyle dökebileceği insanlarla birlikte olmayı nasip etsin. Bu paylaşımım da bekarlığa veda post’u olsun” notu ile sayfasında yayınladı. Böylelikle oyuncu Tolgahan Sayışman evlenmeden önceki son bekar paylaşımını da yapmış oldu.

tolgahan-sayismanTOLGAHAN VE ALMEDA’NIN NİKAHINDAN DETAYLAR

Düğün için gecelik kirası 25 bin dolar olan bir teras katı kiralandı ve çiftin nikahı da bu teras katında gerçekleşti. Tolgahan Sayışman’ın nikah şahitliğini model Tober Maier yaptı. İki yıllık aşklarını Beverly Hills’te mutlu sonla taçlandıran ikilinin nikahına 40 kişi katıldı. Belediye nikahı ile evlenen ikili düğün şarkısı olarak Beyonce’un Halo şarkısını tercih etti.

İlginizi ÇekebilirTolgahan Sayışman ve Almeda Abazi, evlenmek için Amerika'ya uçtuTolgahan Sayışman ve Almeda Abazi, evlenmek için Amerika'ya uçtu
Yayınlanma Tarihi:09:36,