Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tolgshow bu akşam saat kaçta? Tolgshow’un bu haftaki konukları kimler?
Tolgshow bu akşam saat kaçta? Tolgshow’un bu haftaki konukları kimler?
Tolgshow bu akşam ne zaman saat kaçta yayınlanacak? Ekranların en farklı programlarından Tolgshow'un bu haftaki konukları belli oldu. Arkadaşım karakteri ile milyonları güldüren Tolga Çevik sahnede artık bir klasik haline gelen doğaçlama oyununun 10’uncu yılında izleyicinin karşısına yepyeni sürprizlerle çıkıyor. İşte Tolgshow hakkında merak edilenler...
Magazin 17 Mart 2018 - 17:55

Tolgshow bu akşam saat kaçta? Konukları kimler? Tolga Çevik'in ‘Arkadaşım' karakteri olarak sahneye çıktığı, ekranların en değişik talk show programı TOLGSHOW'un 17 Mart Cumartesi akşamı yayınlanacak yeni bölümüne Hakan Altun ve Hakan Yılmaz konuk olacak.

Hakan Altun'un “Hak show'u yapmaya geldim” diye sahneye çıkmasıyla “Arkadaşım” neye uğradığını şaşıracak. Kısa süre sonra ipleri yeniden ele alan Arkadaşım, ünlü sanatçıdan kız arkadaşıyla kendisini barıştırmasını isteyecek. Arkadaşım'ın kız arkadaşına telefon eden Altun'un, “Ben telefonun başında çaresiz bekleyen adamım” sözleri salonu kahkahaya boğacak. Arkadaşım'ı sevdiği kadınla barıştırmak için her yolu deneyen Altun, “Unutamadım” adlı sevilen şarkısını da TOLGSHOW izleyicileri için seslendirecek.

tolgshow

TOLGSHOW FRAGMAN İZLEMEK İÇİN TIKLA

İKİNCİ BÖLÜM KONUĞU HAKAN YILMAZ

Gösterinin ikinci perdesinde ise Hakan Yılmaz sahneye çıkacak. “Arkadaşım”, kralın hırçın kızı “Prensesiye”, Hakan Yılmaz bir çoban, Sarp ise damat adayı “prensiyör” olacak. Prensesiye'nin gönlü çobana kayacak, ortalık yine çok karışacak.

25 Film'in yapımcılığını üstlendiği; Gizemli Yönetmen Fırat Parlak ve Minik Müzisyen Özer Atik'in yer aldığı, ekranların en komik, en neşeli ve en yaratıcı programı TOLGSHOW'un 10. bölümü 17 Mart Cumartesi 23.30'da FOX'ta.

tolgshow-2

TOLGSHOW NASIL BİR PROGRAM?

Arkadaşım' karakteri ile milyonları güldüren Tolga Çevik sahnede artık bir klasik haline gelen doğaçlama oyununun 10'uncu yılında izleyicinin karşısına yepyeni sürprizlerle çıkıyor. Bugüne kadar ‘Yönetmen'in bitmek bilmez ve çoğu zaman absürt isteklerini elinde hiçbir metin olmaksızın yerine getirmeye çalışan ‘Arkadaşım' yeni sezonda isyan bayrağını açıyor ve ipleri eline alıyor.

‘Gizemli Yönetmen' Fırat Parlak ve ‘Minik' lakaplı müzisyen Özer Atik'in de eşlik ettiği interaktif gösteri, bu sezon Zorlu Performans Sanatları'nda izleyicisiyle buluşuyor. Yanlış anlamalar, bilinmezlikler, didişmeler ve kahkahalar arasında yeni sezonda bir de ünlü konuk ağırlayacak olan ‘TOLGSHOW' yine çok neşeli, yine çok eğlenceli ve yine her anı doğaçlama…